serwis samsung s10 plus

Wymiana wyświetlacza Samsung S10 Plus

Cena: 1099 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S10 Plus SM-G975.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus

Telefony Samsung cieszą się popularnością ze względu na wysoką jakość wyświetlacza, dobry aparat i elegancki wygląd. Prawda jest jednak taka, że pomimo świetnej jakości tych urządzeń, im też mogą przytrafić się wizyty w serwisie. Jedną z najczęstszych przyczyn jest uszkodzenie ekranu, które powstaje podczas upadku lub przygniecenia telefonu. Jeśli i Twój telefon został uszkodzony, chętnie pomożemy Ci przywrócić go do idealnego stanu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie usługę serwisowej wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus. Tego typu naprawy, powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach, które wykorzystują odpowiednie urządzenia oraz akcesoria. Tylko to zagwarantuje Ci, że Twój telefon po naprawie będzie działać jak nowy.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus?

Mamy świadomość, że nie chcesz rozstawać się ze swoim telefonem na długo. Na szczęście wymiana ekranu nie jest szczególnie skomplikowaną naprawą, dlatego w większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać ją w ciągu kilku godzin od otrzymania urządzenia. Gdy tylko telefon trafi do naszego serwisu, zostanie zarejestrowany w naszym systemie, a następnie przekazany do wykwalifikowanego technika, który będzie odpowiadać za cały proces wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus. Usługa serwisowa rozpocznie się od demontażu uszkodzonej części, by na jej miejsce zamontować nowy ekran. Po naprawie telefon zostanie przekazany na weryfikację, aby upewnić się, że wszystko przebiegło pomyślnie. To moment, w którym możemy wydać Ci telefon w naszym punkcie stacjonarnym, lub odpowiednio go zabezpieczyć i odesłać kurierem pod wskazany adres.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus?

Jeśli chcesz sprawdzić, ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Samsung S10 Plus, aktualny cennik znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Podana cena zawiera: nowy wyświetlacz oraz serwisową usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus na nowy. Decydując się na naprawę w profesjonalnym serwisie, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Na wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung S10 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana wyświetlacza Samsung S10 Plus

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Samsung S10 Plus?

Cena wymiany wyświetlacza w Samsung S10 Plus to 1099zł

Na czym polega wymiana wyświetlacza w Samsung S10 Plus?

Naprawę rozpoczynamy do demontażu uszkodzonego komponentu, a następnie zamontowaniu nowego, oryginalnego wyświetlacza Samsung. Aby naprawa przebiegła sprawnie i bezpiecznie korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu serwisowego. Jeśli posiadamy odpowiednie części na miejscu, to wymianę wykonujemy jeszcze tego samego dnia.

Kiedy trzeba wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung S10 Plus?

Jeśli ekran telefonu ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk, konieczna będzie wymiana wyświetlacza. Najczęstszymi objawami wskazującymi na uszkodzenie ekranu są: pojawienie się czarnych plam, zielonych pasów lub martwych pikseli na matrycy. Często również smartfon wydaje dźwięki oraz wibracje ale nie wyświetla żadnego obrazu. W takim przypadku prawdopodobnie mamy styczność z pękniętą matrycą ekranu.

Czy wymieniany wyświetlacz jest oryginalny?

Nasza placówka oferuje wymianę wyświetlacza w Samsung S10 Plus jedynie na oryginalny komponent (Service Pack) czyli część przygotowaną do montażu w urządzeniu. Dzięki zastosowaniu tego typu wyświetlaczy możesz być pewien, że smartfon po naprawie będzie działał bez zarzutu oraz wszystkie funkcje zostaną zachowane.

Czy przy wymianie wyświetlacza naliczacie cenę szybki?

Wyświetlacze, które stosujemy do naprawy składają się z matrycy, warstwy dotykowej i nowej szybki. Jest to kompletny element, gotowy do bezpośredniego montażu. Nie ma zatem powodu, aby naliczać dodatkowej opłaty za wymianę szybki. Podana cena za usługę zawiera koszt nowej części i jej wymiany.

Czy wymienicie ekran, który sam dostarczę?

Przy usłudze wymiany wyświetlacza korzystamy wyłącznie ze swoich, sprawdzonych części. Dzięki zaufanym dostawcom ekranów mamy pewność, że wyświetlacze przejdą wszystkie testy, a my będziemy mogli zapewnić naszą 3 miesięczną gwarancję.

Czy zapewniacie dodatkową ochronę wyświetlacza po wymianie?

Po wymianie wyświetlacza proponujemy montaż folii hydrożelowej, która świetnie przylega nawet w przypadku wyświetlaczy zakrzywionych. Folia hydrożelowa pomaga chronić telefon przez zarysowaniami i rozbiciem ekranu telefonu.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.