serwis samsung s10 plus

Wymiana szybki Samsung S10 Plus

Cena: 649 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung S10 Plus

Nowoczesne telefony są bardzo narażone na różne uszkodzenia, które mogą powstać na skutek upadku lub przygniecenia. Niestety nawet specjalne pokrowce, czy szkła hartowane nie zawsze będą w stanie ochronić telefon. To właśnie zbite szybki w telefonach są jedną z najczęściej wykonywanych napraw w serwisach smartfonów. Jeśli i w Twoim telefonie doszło do uszkodzenia szybki, powinieneś skorzystać z profesjonalnego serwisu telefonów z dużym doświadczeniem. Tylko tak uda Ci się uniknąć dodatkowych kosztów naprawy telefonu. Chcesz mieć pewność, że wymiana szybki w telefonie Samsung S10 Plus zostanie wykonana poprawnie? Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Pan Szybka.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung S10 Plus?

Nowoczesne telefonu komórkowe towarzyszą nam na każdym kroku. Pomagają nam podczas codziennej pracy, zastępują laptopa, czy aparat. Dlatego też nasz serwis zadbał o to, aby wszystkie części niezbędne do naprawy posiadać na miejscu. To sprawia, że zdecydowaną większość napraw wykonujemy nawet w ciągu godziny od otrzymania telefonu. Usługę serwisową rozpoczynamy od zarejestrowania telefonu w systemie i przekazania go do technika, który będzie odpowiadał za cały proces naprawy. W pierwszej kolejności demontuje on uszkodzony element i dokładnie przygotowuje ekran na wymianę szybki w telefonie Samsung S10 Plus. Po zamontowaniu nowej szybki telefon kierowany jest na dokładne testy, które pozwalają potwierdzić, czy naprawa przebiegła pomyślnie. Naprawiony telefon będzie gotowy do odbioru w jednym z naszych serwisów stacjonarnych. Oferujemy też możliwość, przesłania go kurierem pod wskazany wcześniej adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S10 Plus?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S10 Plus? Zawsze aktualny cennik napraw możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Podana cena zawiera serwisową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung S10 Plus na nową oraz nową część, którą wykorzystamy do naprawy. Korzystając z usług serwisu, masz pewność, że naprawa przebiegnie pomyślnie. Na wymianę szybki w Samsungu S10 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.