serwis samsung a02s

Serwis Samsung A02s G

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy A02s G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy A02s G.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A02s G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A02s G

  Specyfikacja Samsung A02s G

  Samsung A02s G to obecnie jeden z najtańszych smartfonów koreańskiego producenta. Wyposażony jest w duży wyświetlacz IPS 6,5 cala, który nie odbiega jakością od ekranów AMOLED. Kolory są żywe i dobrze odwzorowane. Pracę urządzenia zapewnia procesor Quallcom Snapdragon 450, 3GB pamięci operacyjnej RAM oraz system operacyjny Android 10. Oprogramowanie działa stabilnie przy codziennym użytkowaniu telefonu. Samsung A02s G robi całkiem przyzwoite zdjęcia. Smartfon posiada 3 obiektywy aparatu z funkcją makro oraz czujnikiem głębi. Cennym aspektem smartfona jest pojemna bateria oraz technologia NFC.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w telefonie Samsung A02s G. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung A02s G

  Do najczęściej wykonywanych napraw dla Samsung Galaxy A02s G, należy wymiana zbitej szybki i wymiana wyświetlacza. O ile pierwsza opcja jest znacząco tańsza od drugiej, tak niestety nie zawsze jest ona możliwa. W przypadku kiedy uszkodzenie ekranu jest na tyle poważne, że nie wyświetla on poprawnie treści lub nie reaguje na dotyk, konieczna będzie wymiana całego wyświetlacza. Podczas tej usługi, klient ma możliwość wyboru między nowym, oryginalnym wyświetlaczem, a tańszym, najwyższej jakości zamiennikiem.

  Wymiana baterii - Samsung Galaxy A02s G

  Podstawą do sprawnego korzystania ze smartfona jest dobra i mocna bateria. W nowym telefonie powinna ona działać bez zarzutu przez dwa pierwsze lata. Jednak przez nieumiejętne i nadmierne użytkowanie, do uszkodzenia można doprowadzić znacznie szybciej. Jeśli zauważysz w swoim Samsungu Galaxy A02s G, że bateria szybko się rozładowuje lub wskaźnik naładowania pokazuje błędne wartości, należy rozważyć jej wymianę. Bardzo mocno zużyta bateria może puchnąć i uszkodzić wyświetlacz, a w skrajnych przypadkach może być niebezpieczna dla użytkownika smartfona. Oferujemy pełną diagnozę Twojego Samsunga Galaxy A02s G, aby znaleźć przyczynę i, w razie potrzeby, wymienimy baterię.

  Wymiana klapki baterii – Samsung Galaxy A02s G

  Tylna klapka w Samsungu Galaxy A02s G może zostać porysowana lub uszkodzona przez nieużywanie lub korzystanie ze źle dopasowanego pokrowca ochronnego. Wbrew pozorom, jest to bardzo istotna część smartfona, odpowiadająca między innymi za prawidłowe odprowadzenie ciepła i pyłu, wodoszczelność oraz ochronę przed uszkodzeniami. Jeśli tylna klapka Twojego Samsunga Galaxy A02s G ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu, oferujemy wymianę na nową. Pozwoli to na zabezpieczenie, jak również wpłynie na aspekt wizualny Twojego telefonu.

  Pełna diagnoza – Samsung Galaxy A02s G

  W przypadku, kiedy Twój Samsung Galaxy A02s G działa nieprawidłowo, ale nie wiesz, jaki może być tego czynnik, oferujemy kompleksową diagnozę. Sprawdzimy dokładnie wszystkie części i podzespoły, aby ustalić przyczynę. Po odnalezieniu źródła problemu określimy koszt i czas wymagany do naprawy Twojego Samsunga Galaxy A02s G. Na ich podstawie będzie można ocenić, czy naprawa telefonu jest opłacalna.