Serwis GSM

Kim jesteśmy ?

Serwis telefonów komórkowych Pan Szybka obecny jest na rynku już od kilku lat.
Nasz zespół tworzą młodzi i zgrani ludzie, którzy są doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie i których łączy pasja do wykonywanej pracy.

Uczciwość, rzetelność i profesjonalizm to nasze trzy główne wartości.

Na przestrzeni lat, jako jednemu z nielicznych serwisów w Polsce, udało się wyspecjalizować w naprawach Samsungów zakrzywianych typu edge.
Codziennie dążymy do perfekcji i stale się dokształcamy, aby być w stanie nadążyć za techniką, a także nieustannie poprawiać jakość naszych usług.
Wszystkie naprawy wykonujemy sami, na miejscu, stąd czas naprawy sięga zaledwie kilku godzin.
Możemy również pochwalić się konkurencyjnymi cenami, ponieważ nie korzystamy z usług innych pośredników.

assembly2

Nasza
technologia

Separacja

Uwaga zrobi się chłodno!
Rozdzielenie szybki od wyświetlacza wykonujemy metodą kriogeniczną, wyświetlacz schładzany jest do temperatury -180C. Jest to najbezpieczniejsza metoda separacji szybek, bez ryzyka uszkodzenia wyświetlacza.

onasimage

Laminacja

Jest to jedyna dobra metodą klejenia nowoczesnych smartfonów, lecz wymaga sporego doświadczenia serwisantów i wielu specjalistycznych urządzeń.
Używamy plastrów OCA tak samo jak producent co zapewnia równe rozłożenie kleju po całej powierzchni i jest dużo bezpieczniejsze dla wyświetlacza niż kleje innymi metodami np „Metoda LOCA„

Jako jedyni w Polsce wymieniamy szybki przy użyciu oryginalnego kleju OCA firmy MITSUBISHI co gwarantuje, że wyświetlacz nie straci swoich właściwości.

Komora Laminacyjna

Dla jeszcze większej satysfakcji z naszych usług montaż nowych szybek wykonywany jest w specjalnych komorach bezpyłowych, które minimalizują ryzyko dostanie się pod szybkę drobinek kurzu. Dzięki temu mamy pewność że odnowione przez nas ekrany będą wyglądały jakby wyszły prosto z fabryki!

Metoda Próżniowo Ciśnieniową

W tym procesie w pierwszej kolejności korzystamy z laminatora próżniowo-ciśnieniowego.

Jest on przeznaczony do wstępnego termicznego łączenia wyświetlacza LCD i szyby telefonu w temperaturze około 40 – 50 C.

Cały proces polega na dociśnięciu obu łączonych elementów podgrzewaną prasą ciśnieniową o nacisku 0-10kg/cm2 w warunkach próżniowych.

Dla jeszcze lepszego efektu sprasowany ekran trafia do Autoklawu, gdzie poddawany jest procesowi zwanemu „debablinigiem”. Jest to ostatni element procesu naprawy ekranów LCD, a jego zastosowanie daje nam pewność, że na ekranie nie pozostaną nawet mikro bąbelki.