serwis iphone x

Wymiana szybki iPhone X

Cena: 459 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową. Naprawa jest możliwa, jeśli wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone X

Na co dzień dość intensywnie wykorzystujemy telefony komórkowe, przez co bardzo często narażamy je na możliwość upadku lub przygniecenia. Niestety bardzo często prowadzi to do uszkodzenia szybki w smartfonie. Przypadkowo stłukłeś swój telefon? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną usługę, po której zakupie wykonamy dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie iPhone X. Zbita szybka powinna być wymieniana wyłącznie w profesjonalnych serwisach, które posiadają specjalne urządzenia oraz wykwalifikowany zespół techników serwisowych. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej usługi w naszym serwisie, otrzymasz nową szybkę wraz z pełną usługą serwisową. Wszystkie części zamienne wykorzystywane w naszym serwisie przechodzą najpierw kontrolę jakości. Następnie zdemontujemy uszkodzoną szybkę w Twoim telefonie i zastąpimy ją nową.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone X?

Z pewnością nie chcesz na długo rozstawać się ze swoim telefonem. Dlatego też nasz serwis przygotował specjalne procedury, które pozwalają skrócić wszystkie naprawy do niezbędnego minimum. Oczywiście przy zachowaniu najwyższej staranności. Gdy telefon trafi do naszego serwisu, zarejestrujemy go w systemie, a następnie przekażemy do technika, który będzie odpowiadał za cały proces naprawy. W pierwszej kolejności zdemontuje uszkodzony element, a następnie wymieni zbitą szybkę w telefonie iPhone X na nową. Tak przygotowany telefon przejdzie w naszym serwisie dokładną kontrolę, a następnie zostanie przekazany do zwrotu do klienta. W zależności od wyboru będziesz mógł odebrać go osobiście lub skorzystać z przesyłki kurierskiej do domu.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone X?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest aktualny koszt wymiany szybki w telefonie iPhone X, zapraszamy na naszą stronę internetową. Decydując się na zakup usługi, otrzymasz nową część oraz usługę serwisową wymiany zbitej szybki w telefonie iPhone X na nową. Nie będziesz musiał martwić się o żadne dodatkowe koszty, gdyż jest to kompleksowa usługa. Po wymianie szybki na nową serwis zabezpieczy Twój telefon i przekaże paczkę firmie kurierskiej, która dostarczy go pod dowolnie wskazany adres. Telefon będziesz mógł odebrać też w naszym punkcie. Na wymianę szybki w iPhone X otrzymasz 3 miesiące gwarancji.