serwis iphone 8

Wymiana szybki iPhone 8

Cena: 279 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone 8

W trakcie korzystania z telefonów, każdego dnia narażamy je na możliwość upadku lub przygniecenia, które zazwyczaj prowadzą do powstania pęknięcia na szybce w telefonie. Jest to jedna z najczęściej naprawianych usterek w serwisach smartfonów. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, po dokonaniu zakupu wykonamy dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie iPhone 8. Dlaczego warto wykonać naprawę właśnie u nas? Tego typu prace powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają duże doświadczenie i dostęp do specjalnych urządzeń serwisowych. W trakcie pobytu telefonu w serwisie zdemontujemy uszkodzoną szybkę i zastąpimy ją nową. Naprawę wykonamy z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn serwisowych, które gwarantują najwyższą jakość wykonanej naprawy. Do naprawy nasz serwis wykorzysta szybkę do iPhone 8, która przed naprawą przejdzie kontrolę jakości.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone 8?

Wiemy, jak bardzo potrzebujesz swojego telefonu, dlatego zrobimy wszystko, aby jego naprawa trwała możliwie najkrócej. Nasz serwis telefonów wie jednak, że wszystkie naprawy wymagają dużej dokładności – dlatego, aby przyśpieszyć pracę, przygotowaliśmy specjalne procedury. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w systemie, następnie demontujemy uszkodzony element i dokonujemy wymiany szybki w telefonie iPhone 8 na nową. Po wykonaniu prac serwisowych telefon trafia na testy końcowe, które pozwalają na sprawdzenie, czy urządzenie jest w pełni sprawne. W tym momencie telefon jest już gotowy do zwrotu do klienta. Urządzenie odsyłamy kurierem lub informujemy klienta o możliwości odbioru stacjonarnego. Na każdym etapie staramy się skrócić pracę do niezbędnego minimum, zachowując przy tym najwyższe standardy serwisowe.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone 8?

Koszt wymiany szybki w telefonie iPhone 8 znajdziesz na naszej stronie internetowej. W ramach opłaty dostaniesz nową szybkę oraz usługę serwisową wymiany zbitej szybki w telefonie iPhone 8 na nową. Jest to kompleksowa cena usługi, dzięki czemu nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Po naprawie bardzo dokładnie zabezpieczymy Twój telefon, a następnie odpowiednio zapakujemy. Tak przygotowaną przesyłkę, przekażemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu. Telefon po naprawie możesz odebrać też w naszym stacjonarnym punkcie. Na wymianę szybki w iPhone 8 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.