wymiana zbitej szybki w iphone 7 plus

Wymiana szybki iPhone 7 Plus

Cena: 259 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone 7 Plus

Jak dużo czasu spędzasz, korzystając ze swojego telefonu? Z roku na rok z pewnością coraz więcej. To właśnie sprawia, że Twój smartfon coraz bardziej narażany jest na powstanie ewentualnych uszkodzeń, takich jak na przykład pęknięcie szybki. Gdy przytrafi Ci się ta przykra sytuacja, nasz serwis bardzo chętnie pomoże Ci przywrócić Twój telefon do stanu sprzed upadku lub przygniecenia. Pan Szybka wykona dla Ciebie usługę serwisowej wymiany szybki w telefonie iPhone 7 Plus na nową. Takie naprawy warto wykonywać w profesjonalnym serwisie, który będzie posiadać wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria wykorzystywane podczas demontażu i montażu szybki. Korzystając z usług naszego serwisu, masz pewność, że do naprawy wykorzystamy części najwyższej jakości, które zostały odpowiednio sprawdzone.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone 7 Plus?

Nikt z nas nie chciałby rozstawać się ze swoim telefonem na długo. Właśnie dlatego zrobimy wszystko, aby Twój telefon spędził możliwie najmniej czasu w serwisie. Przygotowaliśmy nawet specjalną procedurę, która pozwala skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum. Po otrzymaniu smartfona zarejestrujemy go w naszym systemie serwisowym. Następnie urządzenie zostanie przekazane do wykwalifikowanego technika, który zajmie się jego naprawą poprzez demontaż uszkodzonego ekranu, a następnie wymiany szybki w telefonie iPhone 7 Plus na nową. Po zakończeniu prac serwisowych telefon zostanie przekazany na dokładne testy, które sprawdzą, czy jest w pełni sprawy. Po tym procesie będziesz mógł odebrać swój telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych, lub poczekać na przesyłkę kurierską, na wskazany wcześniej adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone 7 Plus?

Aktualny cennik usług serwisowych takich jak wymiana szybki w telefonie iPhone 7 Plus, zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Cena zawiera kompleksową usługę serwisową oraz nową część, która zostanie wykorzystana do naprawy. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Po wykonaniu wymiany szybki w telefonie iPhone 7 Plus dokładnie zabezpieczymy telefon i przekażemy go kurierowi. Jeśli chcesz, będziesz go mógł odebrać też osobiście. Na wymianę szybki w iPhone 7 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.