Wymiana szybki Apple

Zarysowana, stłuczona lub pęknięta szybka w urządzeniu Apple? Wygląda nieestetycznie, ale często także utrudnia  swobodne korzystanie z urządzenia. Takie uszkodzenie może zdarzyć się każdemu. Wymiana szybki Apple w naszym serwisie to najszybszy i najlepszy sposób na to, by znów był sprawny. Serwis w Gdańsku, Warszawie i Krakowie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Apple

  Wymiana uszkodzonej szybki w telefonie Apple

  Smartfony towarzyszą nam bez przerwy. Stały się elementem naszej codzienności, wykorzystujemy je nie tylko do kontaktowania się z innymi, ale również jako wsparcie w codziennych zadaniach i obowiązkach. Niestety jednak są to urządzenia bardzo delikatne, które w prosty sposób można uszkodzić. Bardzo często upadek telefonu lub przypadkowe przygniecenie wiąże się z uszkodzeniem szybki od wyświetlacza. Okazuje się, że nawet szkła hartowane lub popularne pokrowce nie uchronią nas w pełni przed uszkodzeniem telefonu. Jeśli na ekranie pojawi się charakterystyczny dla zbicia pajączek, powinniśmy rozważyć naprawę uszkodzonej szybki lub zakup nowego telefonu. Jednak to właśnie wymiana szybki będzie w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem.

  Czy wymiana szybki w Apple jest możliwa?

  Najczęściej telefony Apple trafiają do serwisu przez uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Większość użytkowników telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób jednak wie, że cały moduł w telefonie składa się z wyświetlacza, dotyku oraz szybki. Bardzo często podczas upadku uszkodzona zostaje jedynie szybka. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki Apple. Warto jednak pamiętać, że wymiana szybki nie w każdym telefonie będzie możliwa. Są to jednak nieliczne wyjątki. W zdecydowanej większości przypadków wymiana szybki jest możliwa i jest też najkorzystniejszym rozwiązaniem.

  Wymiana szybki w telefonach Apple

  Jeśli wyświetlacz oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki Apple w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Serwis, który na co dzień zajmuje się tego typu naprawami, będzie posiadał specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny przy tego typu naprawach. Wymiana szybki Apple powinna być wykonana przez wykwalifikowanych pracowników serwisu, którzy takie naprawy wykonują na co dzień. Wymiana szybki Apple w takim miejscu sprawi, że telefon po dokonanej naprawie będzie działać tak samo dobrze jak przed uszkodzeniem. Warto też pamiętać, że oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu pozwoli też uniknąć niepotrzebnych kosztów, które mogłyby wynikać z wykonania „domowej” naprawy.

  Ile kosztuje wymiana szybki w Apple?

  Koszt wymiany szybki Apple będzie różnił się w zależności od tego, jaki model telefonu posiadasz. Jeśli chcesz poznać cenę takiej usługi, skorzystaj z naszej wyszukiwarki w sklepie internetowym lub skontaktuj się bezpośrednio z serwisem. Podana w sklepie cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki Apple na nową. Zawiera też cenę niezbędnych części, dlatego nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.

  Ile zajmie wymiana szybki Apple?

  Wymiana szybki Apple wymaga bardzo dużej dokładności. Technik przystępuje do zdemontowania uszkodzonej szybki i wymienienia jej na zupełnie nową. Na końcu telefon przekazywany jest na dokładne testy, które pozwalają stwierdzić, czy naprawa została wykonana prawidłowo i czy urządzenie jest w pełni sprawne. Po wykonaniu testów urządzenie trafia do klienta. Jako serwis dbamy o to, aby czas obsługi był możliwie najkrótszy. Bardzo często wymianę szybki Apple wykonujemy tego samego dnia. Jeśli jednak chcesz mieć pewność ile dokładnie zajmie wymiana szybki w telefonie Apple, skontaktuj się z nami i potwierdź dostępność szybek.