Wymiana szybki Apple

Uszkodzenia mechaniczne naszych urządzeń Apple, a zwłaszcza te dotyczące ekranu, potrafią być bardzo uciążliwe. Porysowany lub pęknięty ekran nie dość, że psuje wizualną część telefonu, to potrafi skutecznie wpłynąć na komfort użytkowania sprzętu. W takim wypadku nie obejdzie się bez wymiany ekranu. W naszym serwisie zajmujemy się wymianą wyświetlaczy w urządzeniach Apple takich jak iPhone, iPad oraz Apple Watch. Zapewniamy bezpłatną diagnozę, oryginalne części oraz szybkie tempo oferowanych usług.

Urządzenia Apple

W dzisiejszych czasach urządzenia Apple towarzyszą nam niemal na każdym kroku. Ich wzrost popularności oraz przydatności w ostatnich latach spowodował, że stały się ważną częścią naszego życia. Bez znaczenia czy jest to iPhone, czy Apple Watch, sprzęt cały czas narażony jest na uszkodzenie. Delikatna konstrukcja i kompaktowe rozmiary jedynie zwiększają jego ryzyko. Bardzo często drobny wypadek z urządzeniem taki jak upadek czy przetarcie potrafi skończyć się uszkodzeniem ekranu. Taki wyświetlacz często jest uciążliwy w sprawnym użytkowaniu. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest jego wymiana.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Apple

  Serwis iPhone

  W zależności do tego, jaki przytrafił nam się wypadek, potrzebny będzie inny rodzaj naprawy. Często, jeśli urządzenie jedynie nam spadło, zbita jest tylko szybka i wymiana dotyczy tylko jej. Niestety jednak przy poważniejszych incydentach uszkodzeniu ulega cały wyświetlacz i trzeba go wymienić. Nasz serwis oferuje możliwość darmowej diagnozy urządzenia, która oceni zakres zniszczeń i ustali wymagany rodzaj naprawy.

  Wymiany w urządzeniach Apple

  Produkty firmy Apple są niezwykle popularne i na co dzień towarzyszą coraz to większej ilości osób. Wykorzystujemy je prawie na każdym kroku i powoli stają się dla nas niezbędne. Niestety są one narażone na zniszczenia ekranu, które mogą skutecznie przeszkadzać w użytkowaniu. Aby z powrotem cieszyć się pełnym komfortem użytkowania, nie trzeba od razu kupować nowego urządzenia, a wystarczy wymienić ekran. Wymiana szybki lub wyświetlacza w urządzeniach produkowanych przez Apple jest jak najbardziej możliwa. Nie ma znaczenia, czy awarii uległ iPhone, iPad czy Apple Watch.

  Gdzie serwisować urządzenia Apple?

  Wymiany wyświetlaczy i szyb w urządzeniach Apple rób tylko i wyłącznie w autoryzowanych serwisach. Posiadają one doświadczonych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt potrzebny przy tego typu naprawach. Personel w takich miejscach zajmuje się tym codziennie i sprawnie przeprowadzi wszelkie wymiany. Dodatkowo w takich miejscach wykorzystuje się oryginalne części, a nie gorszej jakości tańsze zamienniki. Dzięki temu naprawione urządzenie będzie sprawne jak nowe.

  Wymiana zbitej szybki

  Zbita szybka w urządzeniach Apple to najczęstsze uszkodzenie spowodowane upadkiem. Potrafi być ona uciążliwa i przeszkadzać w komfortowym użytkowaniu. Na szczęście w takim wypadku nie jest konieczna wymiana całego ekranu wraz z wyświetlaczem a jedynie pękniętej lub zarysowanej szybki. Oszczędza nam to dodatkowe koszty i ułatwia proces wymiany.

  Wymiana wyświetlacza

  Uszkodzony ekran w urządzeniach Apple wiąże się z koniecznością wymiany całego wyświetlacza. W takim wypadku nie wystarczy sama wymiana szybki, ponieważ uszkodzony jest również ekran znajdujący się pod spodem. Taka wymiana jest droższa i wymaga większego nakładu pracy.

  Cena wymiany wyświetlacza w Apple

  Cena za naprawę sprzętu jest uzależniona od rodzaju urządzenia i modelu, jaki posiadasz oraz jak część wymaga wymiany. Te dotyczące całego wyświetlacza, a nie jedynie szybki są droższe, ponieważ wymagają większej ilości części i pracy. Jeżeli nie jesteś pewny, jakiej naprawy potrzebujesz, możesz skorzystać z darmowej diagnozy oferowanej przez nasz serwis PanSzybka. Pełen cennik poszczególnych wymian dostępny jest na stronie internetowej naszego serwisu. W skład ceny wchodzą nowe oryginalne części Apple oraz ich fachowa wymiana. Oznacza to, że jest ona ostateczna i klient nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów.

  Czas trwania wymiany

  Wymiana zbitej szybki lub całego wyświetlacza nie jest wyjątkowo czasochłonna, pomimo to wymaga dużej precyzji i odpowiedniej techniki. Bardzo często nasi fachowcy są w stanie wykonać to tego samego dnia, jednak w celu sprawdzenia dokładnego czasu oczekiwania należy skontaktować się z naszym serwisem telefonicznie. W zależności od rodzaju i modelu urządzenia Po zakończonej wymianie serwisant dokładnie sprawdza, czy wszystko zostało zamontowane prawidło i czy nasze urządzenie Apple jest w pełni sprawne. Następnie trafia ono z powrotem do klienta.