wymiana wyświetlacza w telefonie iphone x serwis pan szybka

Wymiana wyświetlacza iPhone X

Cena: 550 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza iPhone X

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie iPhone X

iPhone X to model, który cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na wysoką jakość wykonania, elegancki wygląd oraz prosty i stabilny system iOS. Niestety niezależnie od tego jak staramy się dbać o telefon, może on zostać przypadkowo uszkodzony, na przykład podczas upadku lub przygniecenia. Tego typu zdarzenia prowadzą do powstania uszkodzeń wyświetlacza, które znacząco mogą utrudnić korzystanie z telefonu. Dlatego też niezbędna może okazać się wymiana ekranu w telefonie iPhone X na nowy. Tego typu naprawy warto wykonywać wyłącznie w profesjonalnych serwisach telefonów Apple, które posiadają dostęp do najwyższej jakości oryginalnych części. Tylko to zagwarantuje Ci, że Twój telefon dalej będzie posiadać świetny wyświetlacz. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie iPhone X.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie iPhone X?

Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój telefon wrócił do Ciebie z serwisu możliwie najszybciej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną procedurę, dzięki której zdecydowaną większość napraw będziemy mogli wykonać dla Ciebie zaledwie w ciągu kilku godzin. To sprawi, że naprawiony telefon będziesz mógł szybko odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Dodatkowo w naszym serwisie wprowadziliśmy też możliwość wymiany ekranu w telefonie iPhone X z wykorzystaniem ubezpieczonych przesyłek kurierskich. W obu przypadkach prace serwisowe zostaną ograniczone do niezbędnego minimum. Po wymianie ekranu w telefonie iPhone X przeprowadzimy specjalne testy, aby upewnić się, że otrzymasz w pełni sprawne urządzenie.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie iPhone X?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie iPhone X, aktualną cenę zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty, ponieważ podana cena zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany ekranu w telefonie iPhone X. Masz też pewność, że serwis wykorzysta do naprawy wyłącznie oryginalne części. Na wymianę ekranu w iPhone X otrzymasz 3 miesiące gwarancji.