wymiana wyświetlacza iphone 12 w serwisie pan szybka

Wymiana wyświetlacza IPhone 12

Cena: 949 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza iPhone 12

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 12

Właściciele smartfonów Apple chwalą sobie prostotę obsługi, stabilny system oraz wysoką jakość wykonania urządzeń. Niestety jednak podobnie jak inne telefony, iPhone również może wymagać wizyty w serwisie. Najczęstszą przyczyną jest upadek lub przygniecenie, które powodują uszkodzenie ekranu. Jeśli w Twoim telefonie doszło do takiego urządzenia, przygotowaliśmy dla Ciebie serwisową usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 12. Jeśli chcesz wymienić wyświetlacz w telefonie, warto, abyś skorzystał z usług profesjonalnego serwisu, który przywróci Twoje urządzenie do stanu sprzed wypadku. Korzystając z usług serwisu Pan Szybka, będziesz mieć pewność, że cała naprawa zostanie wykonana przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz wysokiej jakości, dokładnie zweryfikowanych części.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 12?

Wymiana ekranu jest stosunkowo prostą naprawą, która nie trwa długo. Dzięki temu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia. To pozwoli Ci odzyskać naprawiony telefon tak szybko, jak to tylko możliwe. W naszym serwisie obowiązują ścisłe procedury, które dodatkowo mają przyśpieszyć cały proces. Gdy tylko otrzymamy telefon, rejestrujemy go w systemie, a następnie przekazujemy do wykwalifikowanego technika, który wykonuje usługę wymiany ekranu w telefonie iPhone 12. Po dokonaniu naprawy, telefon przechodzi bardzo dokładną weryfikację, aby upewnić się, że jest w pełni sprawny. Następnie zostaje odpowiednio zabezpieczony i przekazany do wydania w punkcie stacjonarnym. Możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej, wtedy odeślemy Twój telefon pod wskazany adres.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 12?

Wszystkie aktualne ceny dotyczące napraw, w tym wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 12, znajdziesz na naszej stronie internetowej. Umieszczona na stronie cena zawiera koszt nowego wyświetlacza oraz serwisową usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 12 na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Zaraz po wymianie ekranu w telefonie iPhone 12 na nowy, będziesz mógł odebrać w pełni sprawne urządzenie. Na wymianę wyświetlacza w telefonie iPhone 12 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.