Wymiana wyświetlacza Apple

Z uwagi na świetne parametry i wykorzystanie najnowszej technologii smartfony iPhone od Apple cieszą się ogromną popularnością. Niestety specyfika ekranów dotykowych sprawia, że telefony te często ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Uszkodzenia szybki lub wyświetlacza stanowią najczęstszy rodzaj usterek w smartfonach Apple. Dowiedz się wszystkiego na temat naszych usług naprawy ekranu iPhone.

Uszkodzenie ekranu w telefonach Apple

Telefony iPhone 12, tablety iPad i iPad Pro oraz inne urządzenia Apple często ulegają usterkom na skutek pękniętego wyświetlacza. Takie uszkodzenia w wielu przypadkach uniemożliwiają dalsze korzystanie z urządzenia lub czynią je niebezpiecznym ze względu na poszerzające się pęknięcia i ryzyko skaleczenia palców. Nawet jeżeli podstawowe funkcje wydają się sprawne, a dotyk działa, nie wyklucza to ryzyka wystąpienia poważniejszych uszkodzeń przy dalszym korzystaniu ze sprzętu.

Uszkodzenia wyświetlacza w iPhone mogą obejmować szybkę (warstwa dotykowa) lub cały wyświetlacz LCD. W warunkach domowych zwykle dość trudne jest ocenienie poziomu uszkodzeń, lecz warto pamiętać, że głębokie uszkodzenia ekranu znacznie utrudniają lub uniemożliwiają dalsze korzystanie z urządzenia. Jeśli wyświetlacz częściowo lub całkowicie nie reaguje na dotyk, albo pojawia się zjawisko tzw. rozlanego wyświetlacza (wystąpienie ciemnych plan i zacieków na ekranie), konieczne jest dokonanie jak najszybszej wymiany ekranu.

Aby zapobiec pęknięciom ekranu w telefonach iPhone, zaleca się korzystanie ze środków ostrożności i zabezpieczeń, takich jak szkło ochronne. Należy jednak pamiętać, że środki zabezpieczające nie chronią urządzenia w stu procentach. W razie wystąpienia usterki konieczna jest wymiana wyświetlacza iPhone, która przywróci urządzenie do pełni sprawności.

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Apple

  Wymiana ekranu iPhone

  W serwisie PanSzybka dokonujemy naprawy wyświetlacza w urządzeniach Apple, w tym popularnym iPhone 12. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, które przywrócą Twój smartfon do pełni sprawności. Dzięki temu nasz serwis stanowi wygodne rozwiązanie w przypadku urządzeń bez gwarancji Apple, w których konieczna jest wymiana wyświetlacza.

  Informacje na temat kosztu naprawy ekranu w iPhone uzyskasz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Cena zawiera koszt serwisowania oraz wymiany uszkodzonych części, bez żadnych ukrytych kosztów. W razie wątpliwości co do przebiegu wymiany wyświetlacza w iPhone lub ceny usługi możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

   

  Serwis iPhone – jak naprawiamy uszkodzony ekran?

  W naszym serwisie wymieniamy uszkodzony ekran z wykorzystaniem oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. Każdą naprawę realizuje wykwalifikowany serwisant, który przeprowadza diagnostykę usterki oraz wykonuje wymianę szybki w iPhone. Następnie urządzenie Apple przechodzi kompleksowe testy i weryfikację, która sprawdza, czy usterka została usunięta i sprzęt jest w pełni sprawny.

  Oprócz wymiany uszkodzonego wyświetlacza iPhone nasz serwis dokonuje naprawy urządzeń Apple, w których wystąpiła inna usterka. Popularne wady, z którymi klienci zwracają się do naszego serwisu, to wyeksploatowana bateria, która wymaga wymiany, problemy z gniazdem ładowania i uszkodzenia mechaniczne.

  W trosce o zadowolenie klienta każda dokonywana w naszym serwisie naprawa telefonu iPhone objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

   

  Wymiana wyświetlacza Apple – ile trwa naprawa?

  Wymiana wyświetlacza iPhone w naszych punktach stacjonarnych (w Warszawie, Krakowie i Gdańsku) realizowana jest szybko i sprawnie. Urządzenie można odebrać jeszcze tego samego dnia, a w wielu przypadkach naprawa nie zajmuje dłużej niż 60 minut. Aby przyspieszyć proces naprawy, skorzystaj z usługi rezerwacji. Następnie wystarczy, że dostarczysz uszkodzony iPhone do naszego punktu w wybranym terminie lub wyślesz go kurierem.

  Nasz serwis realizuje również usługę naprawy wysyłkowej. Oznacza to, że możesz skorzystać z naszych usług z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że zamówisz na naszej stronie wybraną usługę i wyślesz nam urządzenie za pośrednictwem ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Dokładne informacje na temat przebiegu i czasu trwania naprawy wysyłkowej uzyskasz za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.