Wymiana wyświetlacza Apple

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twoje urządzenie Apple towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Apple dokonuje wymiany ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Apple

  Współczesne życie bez telefonu wydaję się niemożliwe. Szczególną popularność zyskują obecnie telefony marki Apple. Ze względu na delikatność aparatów telefonicznych łatwo o ich uszkodzenie podczas użytkowania. Gdy telefon zostanie upuszczony na podłogę, bądź nieumyślnie wgnieciony może dojść do powstania wady ekranu. Stosowanie dodatkowych elementów ochronnych, do których zaliczamy etui i folię na wyświetlacz, pomoże zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem. Jednak nic nie jest całkowicie uchronić urządzenia. W zależności od posiadanych zasobów finansowych konieczna będzie wymiana ekranu Apple albo kupno nowego modelu.

  Czy wymiana ekranu Apple jest potrzebna?

  Najpopularniejszą wadą telefonów, z jaką zgłaszają się do nas klienci, jest uszkodzenie mechaniczne. Przyczyną powstania defektu jest upuszczenie albo wgniecenie telefonu. Sprawna diagnoza urządzenia wykaże, czy uszkodzeniu uległo tylko szkło ochronne, czy też cały ekran. Można podjąć decyzję o wymianie szkła ochronnego w przypadku, gdy panel dotykowy i wyświetlacz działają prawidłowo. Z kolei trudności z reakcją wyświetlacza na dotyk, powstanie plam oraz zacieków świadczy o konieczności wymiany ekranu Apple.

  Wymiana ekranu Apple w serwisie telefonów

  Kwalifikowany serwis telefonów przyjmie urządzenie do naprawy bez względu na przyczynę uszkodzenia ekranu, którą może być zniszczenie pod wpływem działania siły lub zrzucenie z wysokości. Zaufanie profesjonalnemu serwisowi urządzeń spowoduje, że telefon po wymianie ekranu Apple wróci do swojej sprawności z czasów przed powstaniem defektu.

  Ile trwa wymiana ekranu Apple?

  Każda z napraw, jakiej poddawane są telefony, domaga się ogromnej precyzji. Codzienne działanie naszego serwisu zgodnie z ustalonymi procedurami renowacji usprawnia pracę. Pierwszym krokiem do wymiany ekranu Apple jest zarejestrowanie telefonu w systemie. Z kolei specjalista zajmujący się naprawą zgłoszonego urządzenia rozmontowuje wadliwą część i wymienia ją na nową. Następnym etapem jest testowanie telefonu, w celu weryfikacji poprawności działania. Po zakończonych testach urządzanie jest przekazywane klientowi. Naszą domeną jest dbałość o jak najszybsze wykonanie naprawy. Czas wymiany ekranu Apple jest zależny od dostępności części dla konkretnego modelu, dlatego też często naprawa jest realizowana w ciągu jednego dnia. Uzyskanie dokładnych informacji o czasie wykonania wymiany ekranu Apple jest możliwe po kontakcie klienta z naszym serwisem.

  Ile kosztuje wymiana ekranu Apple w telefonie?

  Interesuje Cię cena wymiany ekranu Apple w Twoim urządzeniu? W szybki sposób zweryfikujesz ją, korzystając z dostępnej wyszukiwarki na naszym sklepie internetowym. Jeśli wolisz kontakt osobisty z pracownikiem, to udaj się do pobliskiego punktu serwisowego, zadzwoń lub wyślij zapytania. Widoczny na stronie internetowej koszt całkowitej wymiany ekranu Apple w szukanym modelu w każdym przypadku obejmuje wszystkie etapy naprawy. W naszym serwisie nie ma miejsca na pojawienie się ukrytych opłat.