najpopularniejsze modele apple iphone

Jakie są najpopularniejsze modele telefonów iPhone w Polsce?

Marka Apple cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Użytkownicy telefonów chętnie sięgają po smartfony z jabłkiem ze względu na bardzo dobrą jakość wykonania, elegancki wygląd oraz prostą obsługę. Telefony tej marki wyróżniają się też stabilnością oraz trwałością. Decydując się na zakup iPhone’a, nie trzeba obawiać się o problemy z aktualizacjami softu. Jakie modele cieszą się największym zainteresowaniem?


Jeśli zastanawiasz się nad zakupem telefonu Apple zobacz, jak prezentuje się ranking popularności modeli na rynku. Być może pomoże Ci to podjąć ostateczną decyzję, który model wybrać.


Jakie są najpopularniejsze modele Apple?


Gdy tylko na rynku pojawia się nowy model telefonu od Apple, fani marki od razu chętnie decydują się na ich zakup. Wpływ na to mają oczywiście nowe technologie i rozwiązania, które kuszą użytkowników. Nie bez znaczenia jest też moda oraz chęć pochwalenia się nowym gadżetem. Niestety jednak w przypadku premiery nowego modelu musimy liczyć się z tym, że prezentowane nowości będą bardzo drogie. Nie każdy może pozwolić sobie na to, aby co roku wymieniać smartfona za kilka tysięcy złotych. Na szczęście jednak, gdy na rynku pojawia się nowy model, starsze telefony zaczynają tracić na wartości. Na ten moment na liście najpopularniejszych modeli znajdują się następujące pozycje:


  • iPhone 11 Pro – najnowszy model od Apple, którego wygląd nie każdemu przypadł do gustu. Mimo to znalazł się jednak wśród najlepiej sprzedających się telefonów.

  • iPhone SE 2020 – na drugie miejsce trafia kompaktowy model, który firma zaprezentowała na początku tego roku. Na jego popularność z pewnością wpływa niska cena.

  • iPhone 11 – jest to podstawowa wersja telefonu od Apple z serii 11. Jest tańszy od wersji Pro, mimo to sprzedał się w mniejszej ilości egzemplarzy.

  • iPhone XR – na liście znalazł się też nowy iPhone XR, który posiada nieco większy akumulator niż podstawowy model i pozwala na nagrywanie filmów w 4K.

Jedno jest pewne, do listy popularnych modeli telefonów od Apple niedługo dołączy też nowy iPhone 12 lub iPhone 12 Pro, które premierę będą miały jeszcze w tym roku.