co zobaczymy na konferencji apple

Co zobaczymy podczas najbliższej konferencji Apple?

We wtorek firma Apple ogłosiła, że ich najbliższa konferencja prasowa, podczas której będziemy mogli zobaczyć nowe produkty, odbędzie się w najbliższy wtorek – 15 września. I choć wszyscy najbardziej czekają na premierę telefonów w serii iPhone 12, to najpewniej na ich prezentację będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.


Potwierdziły się przewidywania, które wskazywały na to, że najbliższa konferencja Apple ogłosi w tym tygodniu dokładną datę prezentacji nowych produktów. Czego możemy spodziewać się podczas wydarzenia, które odbędzie się 15 września o godzinie 10:00 czasu PDT, czyli o 19:00 czasu polskiego.


Konferencja Apple – 15 września 2020


Możemy spodziewać się, że podczas najbliższej konferencji firma Apple zaprezentuje dwa nowe modele zegarka w tym Apple Watch Series 6. Zobaczymy też iPada Air 4 oraz prawdopodobnie budżetowego iPada z ekranem 10,2” oraz 10,8”. Podczas prezentacji powinny pojawić się też informacje na temat nowych akcesoriów takich jak AirTag  (lokalizator Bluetooth), czy słuchawki Apple Studio.


Kiedy zobaczymy nowego iPhone’a 12?


Wszystko wskazuje jednak na to, że telefonu z serii iPhone 12 zostaną zaprezentowane dopiero na kolejnej konferencji, która zgodnie z branżowymi plotkami planowana jest najprawdopodobniej na drugi tydzień października. Nie wiemy jednak, czy firma zdecyduje się zaprezentować wszystkie modele. Na ten moment spodziewamy się aż 4 wersji:Z najnowszych informacji wynika też, że najnowszy iPhone 12 trafi do sklepów najprawdopodobniej w dwóch turach. W pierwszej kolejności klienci będą mogli kupić modele z wyświetlaczami o przekątnej 6,1”. Na pozostałe modele trzeba będzie poczekać trochę dłużej.