rozbity iphone

Zepsuty telefon Apple? Jeśli szukasz taniej naprawy skorzystaj z usług serwisu Pan Szybka

Firma Apple jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych marek telefonów. Oprócz nieszablonowych technologicznych pomysłów firma ceniona jest za profesjonalny serwis sprzętów. W większości przypadków telefony wymieniane są na nowe egzemplarze. Naprawa mechaniczna używanego sprzętu zdarza się bardzo rzadko. 

Uszkodzone urządzenie Apple można poddać naprawie mechanicznej, jednak producent sporadycznie podejmuje się takich rozwiązań. Mowa przede wszystkim o aktualizacji oprogramowania do najświeższego, wymianie zużytej baterii, uszkodzonego ekranu lub kamery przedniej wraz z czujnikami światła (istnieje bardzo wiele potencjalnych uszkodzeń sprzętu, jednak nie wszystkie naprawy są możliwe do wykonania oficjalnie w Polsce). Uzależnione jest to od producenta sprzętu. Serwisy naprawy telefonów mogą również rozkręcić cały sprzęt i wykonać generalne czyszczenie wszelkich złączy i drobnych elementów. Niestety naprawa telefonów z logo nadgryzionego jabłka przez autoryzowane serwisy może być bardzo kosztowna, o czym z całą pewnością przekonał się niejeden użytkownik sprzętu.

zepsuty telefon apple iphone

 

Co więc zrobić, gdy iPhone się popsuje?

Wszystkie produkty marki Apple wykonane są z należytą starannością, więc mogą służyć latami, a gdy ulegną popsuciu, da się naprawić je w całości. O ile sam producent nie przewiduje takich rozwiązań, to w prosty sposób możemy poszukać pomocy w serwisach pogwarancyjnych, które w ofercie posiadają całe spektrum możliwych do wykonania napraw sprzętu.

Oprócz serwisów stacjonarnych na ulicach wielu miast, mnóstwo punktów napraw można odnaleźć również w Internecie. Wystarczy użyć przeglądarki internetowej i wpisać interesującą nas frazę, czyli nazwę miasta z dopiskiem „naprawa iPhone„. Wyszukiwarka wyświetli na pewno wiele wyników, co pozwoli wybrać najlepszy dla nas punkt. Wraz z kontynuacją poszukiwań, można znaleźć serwisy z całego kraju i porównać ich ofertę, wraz z cenami usług.

Serwisy pogwarancyjne to tańszy sposób naprawy

Cena naprawy telefonu przez serwisy pogwarancyjne może różnić się o ponad połowę, biorąc pod uwagę ofertę znajdującą się na stronie producenta Apple. Co więcej, w serwisach pogwarancyjnych jesteśmy w stanie wymienić pokrywę baterii. Tego typu usługa zazwyczaj kosztuje około 250-300 zł, a w serwisie producenta trzeba liczyć się z kwotą sięgającą nawet 2800 zł!

Przykłady rozbieżności cen można wymieniać bez końca. Porównując ofertę serwisu producenta i prywatnego przedsiębiorcy mamy możliwość porównania cen ich usług, zakresu napraw i jakości. Po uszkodzeniu sprzętu warto dokładnie przeanalizować każdą możliwość naprawy, by zrozumieć, w jaki sposób naprawiane są na rynku serwisowym sprzęty Apple.

Jeśli chcesz naprawić swój telefon, zapoznaj się z naszym cennikiem naprawy iPhone.