naprawa i zabezpieczenie telefonu

Serwis telefonów PanSzbka naprawi i zabezpieczy Twój telefon

Zakup smartfona to tylko połowa sukcesu. Czasem znacznie dłużej schodzi się nam na zakupie dodatków do urządzenia. Nowoczesne pokrowce, dodatki oraz inne akcesoria są coraz bardziej rozbudowane zachowując przy tym swoją funkcjonalność, czyli ochronę smartfona.


Serwis telefonów Gdańsk – nie zajmujemy się tylko samymi naprawami


Dokładnie tak, oprócz usług serwisowych prowadzonych w naszych punktach zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów zabezpieczających smartfony. Są to między innymi pokrowce oraz szkła hartowane popularne wśród wielu klientów. Powodem tej popularności jest oczywiście chęć ochrony każdego smartfona przed upadkiem/finalnym uszkodzeniem mechanicznym. Wbrew pozorom nie chcemy, aby telefony naszych klientów trafiały do nas na naprawy odpłatne. Cieszymy się, kiedy nasi klienci do nas wracają, jednak z drugiej strony nie życzymy im powrotu, bo to będzie oznaczać koszty. Naprawy telefon w zależności od modelu mogą być naprawdę drogie, a nikt nie lubi wydawać dużej ilości pieniążków.


Pokrowce

Najczęstsze usługi realizowane w naszych serwisach to oczywiście wymiana wyświetlacza. Po założeniu nowego podzespołu nasi klienci mogą spokojnie odebrać swoje urządzenie narażając się na kolejne uszkodzenie. Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach – podobnie jest ze smartfonami. Warto po świeżo opłaconej naprawie od razu zabezpieczyć nasz telefon. Nie mówimy tutaj tylko i wyłącznie o szkłach hartowanych, ale również o pokrowcach. Minimalizują one uszkodzenie przyjmując całą siłę uderzenia na siebie. Znacznie mniejszym kosztem jest wymiana szkła hartowanego oraz przyzwyczajenie się do uszkodzeń na pokrowcu niż opłacie kolejnych 500 zł do 1200 zł. To oczywiście nasze zdanie, ale szanujemy również decyzje klientów, którzy nie chcą szpecić wyglądu swoich smartfonów pokrowcami oraz dodatkowymi szkiełkami.


Dlaczego akcesoria zabezpieczające telefony są warte uwagi?


Obserwując ludzi przemieszczających się po mieście, przechodzących przez nasze serwisy telefonów widzimy jednak, że praktycznie każda osoba zabezpiecza swoje urządzenie przynajmniej pokrowcem. Wszystko dlatego, że producenci ciągle tworzą nowe i niestety szklane telefony. Tego typu urządzeniom bardzo często wystarczy jeden upadek np. na beton lub asfalt. Nie każdy upadek musi zakończyć się pęknięciem wyświetlacza, często wystarczy samo uszkodzenie ramki, co już szpeci naszego smartfona.Szansa na minimalne zmniejszenie jakiegokolwiek uszkodzenia to zabezpieczanie smartfona. I wcale nie muszą to być tylko pokrowce lub szkła hartowane. Czasami klienci chętnie korzystają z ubezpieczeń oferowanych przez sprzedawców chcąc zapewnić sobie komfort podczas swobodnego korzystania ze smartfona. Jest to dobry pomysł, ale jak wszystko ma swoje minusy i plusy. Jednym z takich minusów jest oczywiście cena, która w porównaniu do zakupu pokrowca i szkła hartowanego jest znacznie mniejsza. Miejmy nadzieję, że serwis telefonów Gdańsk lub jakikolwiek inny punkt napraw nie będzie Wam potrzebny. Naprawy telefonów nie są tanie, o czym pewnie wielu użytkowników przeróżnych smartfonów miała okazje się przekonać.