nowe flagowe modele samsung s22

Poznaliśmy europejskie ceny za flagowce Samsunga z serii Galaxy S22

Samsung już niedługo rozszerzy swoją ofertę o nowe modele z najwyższej serii modelowej. Telefony Galaxy S22, S22+ oraz S22 Ultra mają zostać pokazane podczas wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked, które z nieoficjalnych danych ma najpewniej odbyć się już 8 lutego. Choć nie padło jeszcze oficjalne potwierdzenie terminu, to możemy traktować je jako pewną datę.

 

Na ten moment o samych modelach Galaxy S22 wiemy już całkiem sporo. Brakowało nam tylko wstępnych informacji dotyczących cen nowych modeli telefonów. Na szczęście brakujący element naszej układanki ujrzał już światło dzienne.

nowe flagowe modele samsung

 

Wiemy, już ile może kosztować Samsung Galaxy S22, S22+ oraz S22 Ultra

Do sieci trafiła już pełna lista europejskich cen za nowe, flagowe urządzenia marki Samsung. Od dawna wszystko wskazywało na to, że modele te będą zdecydowanie droższe od poprzedników. I nie powinno nas to dziwić. W końcu wszystkie koszty rosną gwałtownie w górę. Produkcja nowych modeli będzie więc droższa o wyższe koszty transportu, brakujących na rynku podzespołów, czy samej produkcji. Mimo wszystko Samsung robi wszystko co może, aby ceny nie odbiegały aż tak od tych ubiegłorocznych.

 

Podstawowy model serii, czyli S22 oraz wersja S22+ będą kosztować dokładnie tyle samo co modele S21 i S21+ zaraz po premierze. Oznacza to, że Galaxy S22 został wyceniony na 849 euro za wersję z 8GB RAM i 128 GB pamięci. Za Samsunga Galaxy S22+ w wersji 8 GB RAM i 128 GB pamięci, będziemy musieli zapłacić 1049 euro. Najdroższa wersja, czyli S22 Ultra będzie w wariancie podstawowym kosztować 1249 euro, a w wersji z 12 GB RAM i 256 GB pamięci – 1349 euro. Będzie też wersja z 12 GB RAM oraz 512 GB pamięci warta 1449 euro. Do tych cen poza przewalutowaniem, musimy też doliczyć nasze podatki.

 

Wiemy też, że w tym roku S22 Ultra ma zastąpić nam serię Note, a więc duża szansa, że razem z nim otrzymamy rysik S Pen, który będzie skrywany przez konstrukcję telefonu.

 

Serdecznie zapraszamy do serwisu Samsung Warszawa.