serwis panszybka naprawa smartfonów

Gdzie naprawić iPhone?

Czas wsparcia, jaki dają producenci smartfonów dla swoich modeli, obecnie nie jest tak długi, jak kiedyś. Nowe telefony pojawiają się w niezliczonych wersjach i tym trudniej już dziś o długoterminowe wsparcie. Co wówczas gdy zamiast dwuletniego okresu pomocy producenta mamy jedynie dwanaście miesięcy? Pozostaje wtedy skorzystać z odpłatnej pomocy dla naprawy swojego iPhone’a.

Reklamacja telefonu jako gwarancja

Dostarczanie coraz to nowszych i bardziej wymagających modeli niesie z sobą wiele niespodzianek. Produkuje się smuklejsze modele o znacznie większych parametrach niż dawniej. Nie może więc być zaskoczeniem, że czasem może się zdarzyć, że sprzęt ulegnie awarii. Gdy minie jego gwarancja na rynku pojawi się już kilka jego następców. Smartfony tak jak każdy sprzęt elektroniczny może ulec zepsuciu. Przyjęło się, że okres gwarancji trwa zawsze dwa lata. A co wtedy, jeśli producent nie uznaje już gwarancji na ten czas, lecz tylko na rok jak np. marka Apple?

Serwis iPhone Pan Szybka zaprasza

 

Przykład marki Apple i ich smartfonów nie jest tutaj odosobniony. Wydaje się, że w takich okolicznościach nie można skorzystać z naprawy i po roku konieczne będzie wydanie na ten cel niemałej kwoty. Nie jest to do końca prawda. Prawo UE reguluję tę kwestię i na czas drugiego roku Polacy mogą także skorzystać ze wsparcia podczas usterki. Nie wszyscy jednak wiedzą o tej możliwości, a tym bardziej z niej korzystają. Powodem wdrożenia takiego prawa są uszkodzenia mechaniczne, które w czasie drugiego roku dają się we znaki. Pozbycie się przyczyny uszkodzenia telefonu często wiąże się z dużym kosztem.

Gdzie naprawić telefony iPhone?

Nowe telefony wyglądają pięknie, ale z czasem pojawiają się na nich ślady użytkowania. Problem pojawia się wtedy, gdy przywykniemy do urządzenia i w pewnym momencie już nie jesteśmy tak ostrożni i smartfon spadnie. Co wtedy? Koszty wymiany szybki lub baterii są dość wysokie, dochodzą niekiedy do pięciuset złotych. Łatwo w chwili roztargnienia o uszkodzenie mechaniczne, a producenci nie zawsze stosują wobec tego typu szkód zasadę rękojmi. Naprawy odpłatnie można dokonać w serwisach iPhone Warszawa i innych dużych miastach. Otóż naprawa pogwarancyjna wiąże się z kosztem i ryzykiem, którego producent nierzadko nie chce dać. Serwisy gwarancyjne Apple nie wymieniają np. szybki, a pogwarancyjne punkty napraw mogą to zrobić nawet za niewielką sumę. Serwis Pan Szybka naprawi Twój telefon!