telefon iphone se 2020

iPhone SE z modułem 5G powinniśmy zobaczyć już w marcu

Z wielu informacji pojawiających się od informatorów bliżej lub dalej związanych z Apple wiemy, że ich budżetowa linia smartfonów dalej będzie rozwijana o nowe modele. Wszystko wskazuje na to, że kolejny model z tej serii będziemy mogli zobaczyć już na początku marca.

Czy urządzenie to znów będzie mogło cieszyć się tytułem najlepiej sprzedającego się telefonu?

Co wiemy o iPhone SE 3 2022?

Nie ma co ukrywać, nie każdy decydując się na zakup nowego telefonu, dysponuje dużą kwotą rzędu kilku tysięcy na zakup flagowego modelu. To właśnie dlatego budżetowe telefony cieszą się taką popularnością. Na szczęście osoby, które szukają telefonów ze średniej półki, nie muszą ograniczać się do zakupu telefonów z Androidem. To właśnie dla nich została stworzona seria iPhone SE. Model zaprezentowany w iPhone SE 2020 pobił rekordy sprzedaży.

Dlatego też chętnie wypatrujemy najnowszych doniesień o premierze modelu iPhone SE 2022 3 generacji. Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się ona już 8 marca. Data ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Z pierwszych informacji o modelu wiemy, że Apple planuje postawić tu na sprawdzone rozwiązania. Najpewniej będzie to ekran 4,7-cala oraz wykorzystanie klasycznego czytnika linii papilarnych na froncie urządzenia.

Nowy model w porównaniu do poprzednika ma otrzymać też lepsze komponenty. Wśród nich będzie na przykład mocniejszy procesor, lepszy aparat, czy w końcu moduł 5G.

Serwis Apple zaprasza do korzytania z usług.