serwis telefonów xiaomi

Co wspólnego ma ze sobą serwis telefonów Xiaomi i komora bezpyłowa?

Prowadzenie działalności związanej z serwisem telefonów to ciężki kawałek chleba. Powodem nie są tylko trudno dostępne profesjonalne narzędzia i oryginalne części, liczą się również umiejętności. Do przeprowadzania profesjonalnych napraw potrzebny jest także drogi sprzęt umożliwiający zakończenie danej naprawy na wysokim poziomie. Wśród takich urządzeń niezbędna jest komora bezpyłowa przydatna w szczególności podczas wymiany szybek.

 

Naprawy telefonów można wykonywać w różnych miejscach. Możliwości nie oznaczają jednak jakości. Wymiana szybki jest procesem dość skomplikowanym, którą co ciekawe można wykonać nawet w domu. Musimy jednak pamiętać, że jest to rodzaj usługi polegającej na oddzieleniu wyświetlacza od zewnętrznej szyby. Przy montażu nowego szkła połączenie całości nie wydaje się trudne. Problemem mogą być jednak miejsca, w których jest sporo kurzu, pyłków. Sklejając szkło z wyświetlaczem należy uważać, aby takie zanieczyszczenia nie dostały się bezpośrednio pod szkło, bo zabrudzenie będzie później widoczne między wyświetlaczem, a świeżo przyklejonym szkle. Obniża to jakość naprawionego urządzenia, a często skłania klientów do złożenia reklamacji, których oczywiście można uniknąć. Wystarczy, że prowadząc serwis telefonów Xiaomi zaopatrzymy się w komorę laminarno – bezpyłową.

Dlaczego to takie ważne? – wyjaśnia Pan Szybka

Oferując usługi serwisowe musimy liczyć się z klientami. To właśnie od nich zależy jak długo utrzymamy swoją działalność. Przy wymianach szybek klienci, odbierając swoje telefony często dość dokładnie je oglądają. Ma to zazwyczaj miejsce podczas weryfikacji wizualnej urządzenia, gdzie wszelkiego rodzaju zabrudzenia lub zakurzenie może być widoczne na czarnym ekranie wyłączonego smartfona. Jeśli klient dopatrzy się jakiegoś problemu, zamiast zarobku możemy otrzymać reklamację oraz stratę czasu na urządzenie, które chwilę temu zakończyliśmy naprawiać. Istnieje również grupa klientów, którym nie chce się reklamować takich drobnostek, ale mimo wszystko niesmak zakończonej usługi pozostaje, a później odbija się to na opinii wystawionej w Internecie. Tego typu sytuacje nie tylko bolą, ale odstraszają też innych klientów.

profesjonalny serwis xiaomi

 

Wykonując naprawy poprzez wymianę szybki możemy uniknąć takich problemów. Wystarczy, że nasz serwis telefonów Xiaomi będzie korzystał z komory bezpyłowej, która została wręcz stworzona do napraw telefonów z usługą wymiany szybki. Montując tego typu komorę w naszym serwisie możemy podczas sklejania ekranu z nową szybką zapewnić czystość powietrza. Umożliwia nam to obieg powietrza wymuszony przez wentylator znajdujący się na górze komory. Sam wentylator wspierany jest bardzo szczelny wentylator HEPA dbający o czystość powietrza na poziomie 99,99%. Całą komorę zamyka folia antystatyczna, którą możemy spokojnie zamknąć, aby zapewnić jeszcze dodatkową ochronę. Warto zauważyć, że tego typu urządzenia występują w różnych kombinacjach i wielkościach. Wszystko zależy od ceny oraz modelu urządzenia.

Serwis telefonów Xiaomi bez komory bezpyłowej wiąże się z reklamacjami?

Naprawy wykonywane w różnych pomieszczeniach nie muszą kończyć się zabrudzeniem wyświetlacza. Trzeba się jednak liczyć z faktem, że kurz unosi się w całym pomieszczeniu, a często do zabrudzeń świeżo montowanych elementów dochodzi brak przygotowania stanowiska pracy. Wykonanie naprawy poprzez wymianę szybki to dość sporo pracy, a zakończenie jej z paprochem lub innym pyłkiem powoduje irytacje. Nieodpowiednie miejsce do montażu nowego szkła może przynieść tylko straty poprzez reklamacje klientów. To oprócz kosztów wiąże się z niezadowoleniem klientów oraz szybką pocztą pantoflową.

 

Liczne reklamacje mogą być gwoździem do trumny dla każdego biznesu. W końcu na rynku znajdzie się serwis telefonów Xiaomi korzystający z komory bezpyłowej w sposób umiejętny niż inni. Nie wielu klientów zdaje sobie sprawę, że takie urządzenie w ogóle istnieje. Nie wiedzą, bo nie muszą reklamować smartfonów naprawianych bezpośrednio przy użyciu komory laminarno – bezpyłowej. Serwis Pan Szybka korzysta z takich urządzeń od początku swojego istnienia. Musimy przyznać, że zakup był warty każdej kwoty.

Zapraszamy do kontaktu.