wymiana wyświetlacza w samsung s21 fe

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S21 FE?

Internet w sprawie niektórych produktów, informacji, przecieków jest szybszy niż błyskawica. Smartfon Samsung Galaxy S21 FE dopiero zawitał na różne rynki (w tym polski), a już poznaliśmy cząstkowe informacje o kosztach wymiany ekranu. Czy jest drogo? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Zdania co do nowego telefonu Samsung Galaxy S21 FE są mocno podzielone. Po premierze wielu internautów krytykowało ten model, zaś inni wskazywali jego mocne strony. Urządzenie jest ciągle na topie przeróżnych dyskusji. Dziennikarze, testerzy i blogerzy codziennie doszukują się nowości dotyczących wspomnianego wyżej modelu. Okazuje się, że właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące ceny wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S21 FE. Informacje zdradził portal GsmArena obrazując również wygląd modułu wyświetlacza z ramką. Dla większości punktów serwisowych nie jest to nowość, bo Samsung najczęściej wymienia ekrany z całym setem (wyświetlacz+ramka).

Ile będzie kosztować wymiana wyświetlacza w telefonie
Samsung Galaxy S21 FE w Polsce?

Jest bardzo duża szansa, że cena naprawy nie będzie przekraczała 1100 zł. Z informacji prasowych portalu GsmArena dowiadujemy się, że części, czyli moduł wyświetlacza do tytułowego modelu wynoszą 185 euro, co po przeliczeniu daje nam około 840 zł. Oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie samej części bez kosztów usługi. Nie jest to jedyna informacja. Na rynku będą również dostępne części bez ramki w kwocie 119 euro (około 540 zł). Wobec takich informacji można szacować, że koszt naprawy zamknie się w granicy 1000 zł. Czy jest to dużo? Ciężko powiedzieć. W takiej chwili zawsze warto porównać sobie koszt samego telefonu, bo jest to pozycja wyjściowa do dyskusji o jakichkolwiek naprawach.

Serwis Samsung S21 FE

Cena z pewnością nie powala na kolana, ale nikt nie mówił, że naprawy smartfonów są tanie. Pamiętajmy, że wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S21 FE nie jest jedyną formą naprawy uszkodzonej szybki. W przypadku uszkodzenia samego dotyku serwis telefonów Samsung (posiadający takie możliwości) będzie mógł zaproponować inna formę naprawy. Z reguły wymiany szybek obniżają cenę o kilka stówek zachowując przy tym oryginalny ekran.

Oficjalne ceny wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy S21 FE już niedługo

W związku z faktem, że model dostępny jest już w Polsce w sprzedaży z pewnością w przeciągu kilku dni również Polska pozna pierwsze informacje odnośnie ceny wymiany wyświetlacza. Warto zauważyć, że przy wymianie ekranu z ramką w module najprawdopodobniej pojawiają się również inne podzespoły. Mowa tutaj o baterii, która była dostępna w poprzedniej generacji.

Serwis telefonów Pan Szybka poleca usługe wymiany wyświetlacza i szybki

Co ciekawe w zaprezentowanej wersji widzimy moduł wyświetlacza z dostępnym fabrycznie buzzerem oraz jedną z kamerek. Prezentowany ekran nie musi podobnie wyglądać w Polsce. Wszystko zależy również od rynku i dostępności części. Ważną informacją dla wszystkich jest również fakt, że ekran można odseparować od ramki. Gdy tylko usługa pojawi się w Polsce od razu zaktualizujemy dane konfrontując w ten sposób ceny z zagranicznymi.

 

Źródło: GsmArena