najnowszy ios 15.3

Apple udostępnia aktualizację iOS 15.3

Marka Apple udostępniła wszystkim użytkownikom telefonów aktualizację iOS 15.3. Warto szybko ją zainstalować, ponieważ zawiera poprawki błędów oraz inne ważne uaktualnienia dla zabezpieczeń.

 

Przeglądając zmiany, które wprowadza nowa aktualizacja systemu widać, że producent zadbał o to, aby załatać najważniejsze dziury w zabezpieczeniach przeglądarki Safari, która pozwalała na nieuprawniony dostęp do historii wyszukiwania oraz danych Google ID. Bardzo możliwe, że producent starał się w niej zaktualizować też problem, który powodował wyświetlanie się różowego ekranu u niektórych użytkowników w modelach iPhone 13.

 

aktualizacja ios 15.3

 

Aktualizacja iOS 15.3

Apple ogłosił oficjalnie, że system iOS 15 zawiera poprawki błędów oraz uaktualnienia zabezpieczeń dotyczących iPhone’a. Zaleca też, aby wszyscy użytkownicy wykonali szybką aktualizację systemu, aby zacząć korzystać z odpowiednio zabezpieczonej wersji.

 

Aktualizację iOS 15.3 można zainstalować, przechodząc do Ustawień, a następnie wybierając opcje Ogólne. W menu należy wybrać pozycję Uaktualnienia i tam dokonać instalacji nowej wersji systemu.

 

Razem z aktualizacją do iOS 15.4 pojawiły się też aktualizacje iPadOS 15.3, watchOS 8.4, macOS Monterey 12.2, tvOS 15.3 oraz HomePod Software 15.3. W razie problemów z urządzeniami Apple zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Apple.