apple iphone 13

Apple chce podkreślić, jak dobrym telefonem jest iPhone 13

Marka Apple przygotowała dwa nowe spoty reklamowe dla modelu iPhone 13, które mają podkreślić najważniejsze funkcje tych modeli. Wśród nich znalazły się: świetna żywotność baterii oraz wytrzymały przedni wyświetlacz, który został pokryty powłoką Ceramic Shield.

 

W pierwszym spocie możemy zobaczyć, jak dziecko – główny bohater spotu reklamowego zatytułowanego „Doin’ Laps” ustawia swój iPhone 13 na rowerze, a następnie jeździ po całej okolicy, aby nagrać długi film ze swojej przejażdżki, która trwała pięć godzin. Okazuje się, że po tym czasie iPhone 13 dalej ma jeszcze baterię i bez problemu może nagrywać dalej. Z opisu reklamy dowiadujemy się natomiast: „Co zrobisz z jeszcze dłuższą żywotnością baterii? Spokojnie, to iPhone.”.

 

 

Drugi spot przygotowany przez markę otrzymał nazwę „Run Baby Run”. W tym przypadku maluch bawi się telefonem iPhone 13 i biega z nim po domu. To doprowadza do tego, że uderza o różne przedmioty, a ostatecznie upuszcza go na podłogę i do zlewu. Wszystkie te przygody iPhone przetrwał i dalej nienagannie się prezentuje. Całe wideo zostało skwitowane hasłem „Odporny na małe dzieci. Spokojnie, to iPhone.”.

 

 

Na ten moment seria spotów „Spokojnie, to iPhone” jest nowa, a Apple będzie udostępniał kolejne filmy, w których będzie mógł skupić się na innych funkcjach i zaletach tego modelu.

A my, w razie potrzeby, zapraszamy Cię do naszego serwisu telefonów Apple.