smartfon xiaomi mix 5 pro

Xiaomi Mix 5 Pro z nowoczesnym i nietypowym wyglądem

W końcu możemy zobaczyć, jak na renderach prezentuje się nowy Xiaomi Mix 5 Pro. Trzeba przyznać, że jego wygląd bardzo się wyróżnia. To w połączeniu z ładowaniem 200W oraz aparatem ukrytym pod ekranem może robić naprawdę dobre wrażenie. Tylko czy model ten ma szasnę trafić do Polski?

 

Całkiem niedawno mogliśmy zapoznać się z listą 12 modeli smartfonów marki Xiaomi, które w najbliższym roku mają trafić do sprzedaży. Wśród nich znalazł się Xiaomi Mix 5 Pro, którego w końcu możemy zobaczyć na pierwszych zdjęciach. To telefon, który mocno wyróżni się na rynku.

 

Jak wygląda Xiaomi Mix 5 Pro?

Nie ma co ukrywać, marka Xiaomi bardzo stawia na wygląd swoich urządzeń. I choć na razie możemy przyjrzeć się jedynie renderom, to nie wykluczone, że ostateczny wygląd telefonu będzie bardzo zbliżony do zaprezentowanych zdjęć, na których widać, że między innymi aparat wygląda bardzo podobnie do zaprezentowanego modelu Xiaomi 12 Ultra.

 

Pod bardzo dużą wyspą, która wystaje z obudowy, model Xiaomi Mix 5 Pro wyróżnia się też ciekawym ekranem, który nie będzie posiadać ani jednego wcięcia, czy dziurki. Aparat do selfie ma w nim zostać ukryty pod matrycą AMOLED, która będzie miała przekątną 6,78 cala.

 

Serwis Xiaomi mi mix 5

 

Na ten moment niestety o samej specyfikacji telefonu nie wiemy zbyt wiele. Najpewniej otrzyma on Snapdragona 8 Gen 1. Użytkownicy modelu do dyspozycji powinni dostać też 48 MP matrycę, oraz szybkie ładowanie o mocy 200 W przewodowi i 50W bezprzewodowo. Czy Xiaomi uzna, że warto model ten wprowadzić na rynek Polski? Taką mamy nadzieję.