premiera xiaomi redmi note 11

Znamy ceny Xiaomi Redmi Note 11!

W końcu doczekaliśmy się oficjalnej informacji na temat cen nowości od Xiaomi. Dodatkowo producent podczas konferencji obiecał, że już niedługo na naszym rynku zobaczymy kolejne modele z tej serii. Mowa tu o Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11S Pro 5G oraz Redni Note 11S. Wracając jednak do premiery, ile zapłacimy za Xiaomi Redmi Note 11?

Xiaomi Redmi Note 11 wchodzi dziś oficjalnie do oferty producenta na Polskę. Oznacza to, że już dziś będzie można go też kupić.

premiera xiaomi redmi note 11

 

Ile kosztuje Xiaomi Redmi Note 11?

Na ten moment Xiaomi na naszy rynek postanowiło wprowadzić aż trzy warianty pamięci dla tego modelu. Ich lista oraz ceny prezentują się następująco:

– Redmi Note 11 4GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 999 zł, choć w obecnej promocji możemy zamówić go za 799 zł!

– Redmi Note 11 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w cenie 1099 zł, a w obecnej promocji opaska Mi Band Pro znajduje się w zestawie.

– Redmi Note 11 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej kupimy w cenie 1199 zł. Tu producent nie przygotował dla nas dodatkowej oferty.

Promocja potrwa od dziś do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów. Telefon Redmi Note 11 za 799 zł będziemy mogli kupić w sklepach z elektroniką oraz online na stronie producenta. Jeśli jednak będziemy chcieli zdecydować się na wersję z Mi Band Pro, będziemy musieli sprawdzić ofertę u operatorów.

Dodatkowo kupując modele z tej serii, można skorzystać z przedłużonego okresu próbnego dla YouTube Premium. Pozwoli to na 2 miesiące oglądania wszystkich treści na YouTube bez konieczności oglądania reklam. Oferta ta obejmuje też subskrypcję YouTube Music Premium.

Specjaliści z serwisu Xiaomi polecają swoje usługi.