promocja na youtube premium przy zakupie xiaomi

Promocja na YouTube Premium za darmo przy zakupie telefonów Xiaomi

Mamy już za sobą premierę telefonów Xiaomi Redmi Note 11. Poznaliśmy też ich ceny oraz promocyjne oferty zakupu. To jednak nie wszystko. Z tej okazji producent przygotował dla nas coś jeszcze. Mowa tu o dodatkowej promocji na bezpłatne korzystanie z YouTube Premium, jeśli zdecydujemy się na zakup telefonów z oferty producenta.

Na oficjalnej stronie Xiaomi możemy dowiedzieć się, że wszystkie osoby, które zakupią jeden z dostępnych modeli Xiaomi Redmi Note 11 będą mogły przez ograniczony czas korzystać z darmowego dostępu do usługi YouTube Premium, która pozwala na oglądanie wszystkich filmów w bazie bez konieczności oglądania reklam. Dodatkowo promocja zawiera w sobie też subskrypcję YouTube Music Premium, w ramach której dostajemy dostęp do milionów utworów z całego świata.

promocja przy zakupie xiaomi redmi note 11

 

Jak skorzystać z promocji? – Pan Szybka podpowiada

Promocja ta trwa od 26 stycznia 2022 dla zamówień przedsprzedażowych, a zakończy się 31 stycznia 2023. Aby z niej skorzystać, należy w wyznaczonym czasie kupić jeden z modeli Xiaomi Redmi Note 11. Warunkiem skorzystania z promocji poza zakupem jednego z tych modeli: Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G oraz Redmi Note 11S, będzie też fakt bycia nowym użytkownikiem dla usług YouTube. Oznacza to więc, że jeśli mieliśmy już aktywne usługi na naszym koncie e-mail, to nie będziemy mogli włączyć bezpłatnego okresu.

 

Jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami, po zakupie telefonu wystarczy wejść do fabrycznie zainstalowanej aplikacji YouTube, a potem postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną w telefonie. Do aktywacji bezpłatnego okresu, będzie trzeba podać swoje dane płatnicze, podobnie jak w innych tego typu abonamentach. Po udanej aktywacji od razu będzie można jednak anulować subskrypcję i usunąć dane karty, aby przypadkiem po bezpłatnym okresie, aplikacja nie pobrała nam opłaty z karty.