nowy smartfon xiaomi redmi note 11

Premiera Xiaomi Redmi Note 11 – kiedy się odbędzie i ile będzie kosztować?

Już jutro odbędzie się premiera wyczekiwanych modeli z serii Xiaomi Redmi Note 11. Co prawda producent do tej pory trzymał w tajemnicy informację o tym, jakie modele zostaną pokazane na naszym rynku. Ogłosili za to wprowadzenie świetnej promocji na start, której szczegóły mamy poznać podczas premiery. Gdzie będzie można ją oglądać?

Xiaomi Redmi Note 11 co prawda mogliśmy już wstępnie zobaczyć dwa tygodnie temu, gdy producent zapowiedział wstępnie ich debiut na Polskim rynku. Oficjalna premiera odbędzie się jednak dopiero 22.02.2022 o godzinie 12:00. Podczas transmisji producent ma też przedstawić szczegóły promocji na zakup nowych modeli. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli cieszyć się bardzo atrakcyjnymi cenami telefonów z serii Xiaomi Redmi Note 11.

smartfon xiaomi redmi note 11

 

Gdzie oglądać premierę Xiaomi Redmi Note 11?

Wydarzenie odbędzie się dokładnie 22 lutego 2022 o godzinie 12:00. Ma być nadawane na oficjalnych profilach Xiaomi na YouTube, Facebooku i Twitterze. Czy jest na co czekać? Na ten moment wiemy, że Redmi Note 11 pojawi się u nas w wersji 4GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz w wersji 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie też mocy, ponieważ producent zastosował w tym modelu Snapdragona 680 z taktowaniem CPU do 2,4 GHz.

Xiaomi Redmi Note 11 wyróżnia się też ekranem AMOLED o przekątnej 6,43 cala w rozdzielczości Full HD+ o odświeżaniu 90 Hz. Wyświetlacz ma zapewnić jasność o wartości nawet 1000 nitów. Telefon ma mieć też głośniki stereo oraz baterię z szybkim ładowaniem 33W o pojemności 5000 mAh. Do tego aparat 50 Mpix. To sprawia, że w połączeniu z dobrą promocją na start, będzie szczególnie warty uwagi.

Profesjonalny serwis Xiaomi zaprasza.