nowy smartfon samsung a23

Zbliża się premiera Samsunga Galaxy A23

Nowy model marki Samsung, który po premierze z pewnością będzie cieszyć się bardzo dużą popularnością, został zauważony przez Geekbench. Dowiadujemy się, że otrzymał on certyfikat Bluetooth SIG, a na oficjalnej rosyjskiej stronie producenta, została już uruchomiona podstrona ze wsparciem dla modelu Galaxy A23. Dzięki temu poznaliśmy niektóre szczegóły techniczne.

Co prawda dokładna data premiery Samsunga Galaxy A23 nie jest jeszcze oficjalnie znana, ale widzimy, że marka powoli szykuje się na jego pokazanie. Wiemy już, że telefon został certyfikowany przez Bluetooth SIG. Z rosyjskiej strony producenta wynika też, że otrzymał on już swoją kodową nazwę: SM-A235F/DSN. Wiemy, że oznaczenie „DS.” oznacza Dual SIM.

premiera samsung a23

Co wiemy o Samsungu Galaxy A23?

Samsung oficjalnie nie umieścił jeszcze informacji o specyfikacji urządzenia, ale został już zauważony w Geekbench, z czego wynika, że powinien on zadebiutować na rynku ze Snapdragonem 680, 4 GB pamięci RAM. Ma pracować na podstawie systemu Android 12. Dodatkowo z wcześniejszych przecieków wiemy też, że ma on otrzymać wyświetlacz AMOLED 6,6-cala HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz.

Więcej informacji o tym modelu powinniśmy poznać już w najbliższych dniach. W razie problemów z telefonami tej marki zapraszamy do punku serwis Samsung Pan Szybka.