nowy samsung galaxy a33 5g

Już niedługo zobaczymy nowy Samsung Galaxy A33 5G

Samsung już niedługo rozszerzy swoje portfolio o nowy smartfon, który będzie świetnym przedstawicielem średniej półki cenowej. Oznacza to, że będzie on w zasięgu ręki większości użytkowników telefonów. Nowy model Samsung Galaxy A33 5G ma otrzymać nowy i autorski układ Exynos 1200.

Pierwsze informacje dotyczące tego modelu mogliśmy znaleźć w internecie jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Teraz okazuje się, że jesteśmy bardzo blisko premiery nowego modelu, który trafi do oferty marki Samsung.

Czy warto czekać na Samsunga Galaxy A33 5G?

W bazie Google Play Console możemy już znaleźć specyfikację nowego modelu Samsung Galaxy A33 5G. Wskazuje to oczywiście na to, że telefon ten już niedługo powinien trafić na rynek. Co dokładnie o nim wiemy? Przede wszystkim telefon ten ma zostać wyposażony w ekran o wielkości 6,4’ o rozdzielczości FullHD+. Telefon na rynek ma trafić z systemem Android 12.

Telefon będzie pracował dzięki układowi Exynos 1200, który posiada osiem rdzeni: 2x Cortex-A78 i 6x Cortex-A55. Dodatkowo będzie on wyposażony w zintegrowaną grafikę Mali-G68 MP4 o taktowaniu 1 GHz. Całość będzie wspierana przez 6 GB pamięci RAM, choć nie wykluczone, że Samsung zdecyduje się też na wprowadzenie modeli z większą ilością pamięci operacyjnej.

Jak na telefon, który nie powinien kosztować więcej niż w okolicach 1000 zł, zapowiada się naprawdę dobrze.

W razie awarii Twojego Samsunga, pamiętaj, że zawsze możesz odwiedzić nasz serwis Gdańsk, Warszawa, Kraków.