zapowiedź nowego xiaomi redmi note 11

Xiaomi zapowiedziało datę premiery serii Redmi Note 11

Seria Xiaomi Redmi Note 11 5G została zaprezentowana po raz pierwszy w Chinach w październiku zeszłego roku. Niedługo później do oferty trafiła też wersja 4G. Od tamtej pory musieliśmy jednak czekać na to, aby producent zapowiedział oficjalnie premierę tej serii na naszym europejskim rynku. Na szczęście wiemy już, kiedy będziemy mogli kupić te modele w Polsce.

 

xiaomi redmi note 11

 

Xiaomi zadba o to, aby telefony trafiły do nas możliwie szybko. Nowe średniaki od Xiaomi będą miały swoją globalną premierę w dniu 26 stycznia 2022. Konferencja ma rozpocząć się o godzinie 13:00 czasu polskiego. Będzie ją można zobaczyć między innymi na Facebooku, Twitterze oraz oficjalnym kanale Xiaomi Polska na YouTube.

 

Premiera Redmi Note 11 w Polsce

Nowy model Xiaomi reklamuje jako urządzenie, które „sprosta każdemu wyzwaniu”. Czy będzie to prawdą? Na ten moment wiemy, że na pewno modele te posiadają bardzo dobrą specyfikację techniczną. Na rynku w Chinach pojawił się model Note 11 4G z procesorem Snapdragon 680, który na europejskim rynku ma kosztować około 1200 zł.

 

Na ten moment wiemy jedynie, że modele europejskie zamiast MediaTeka mają posiadać procesory Snapdragona. Dodatkowo z zapowiedzi wynika, że modele z serii Note 11 na naszym rynku mają mieć nieco inny wygląd niż te, które zaprezentowano w Chinach.

 

Nie możemy doczekać się premiery nowej serii modelowej. Nasz serwis Xiaomi zadba o to, aby od razu przyjrzeć się im od środka.