serwis xiaomi wymiana szybki

Usługa wymiany szybki w telefonach Xiaomi zachowa dane klienta

Wykonywanie napraw mechanicznych ma swoje minusy i plusy. Jednym z najczęstszych problemów są dane klientów znajdujące się na telefonie. Nie sposób przewidzieć, czy wszelkie informacje nie zostaną utracone. Usługa wymiany szybki lub wyświetlacza w pogwarancyjnych serwisach Xiaomi nie ma wpływu na dane. W takim przypadku klient nie martwi się o ich utratę.

„Czy utracę swoje dane?” To jedno z najczęstszych pytań, jakie słyszymy po wizycie klienta w naszym serwisie. Nasz serwis Xiaomi jest w pełni świadomy przywiązania klienta do danych. Ich utrata nie będzie miała miejsca, jeśli będziemy wymieniać tylko szybkę lub wyświetlacz. Brak ingerencji w płytę główną nie spowoduje jakiejkolwiek utraty plików. Dla wielu klientów to cenna informacja oraz rozwiązanie problemu.

Wykonanie kopii zapasowej w telefonie dla niektórych jest sporym utrudnieniem

Głównym powodem jest oczywiście niedbanie o takie szczegóły, jak kopia zapasowa. Często brak zapisania danych wynika również ze zwykłego roztargnienia lub niewiedzy, gdzie można znaleźć tego typu usługę. Z drugiej strony wykonanie kopii zapasowej na serwerze Google lub w iCloud wymaga od użytkownika odtworzenia tych danych. W niektórych przypadkach wiąże się to również z ponowną instalacją i ustawieniami aplikacji, których na co dzień korzystamy. Przy wymianie szybki tego typu działania są zbędne. Dlaczego?

serwis xiaomi

Podczas naprawy technik serwisu Xiaomi wyciąga płytę na zewnątrz i odkłada ją w bezpieczne miejsce. Nie wymaga to żadnych dodatkowych ingerencji, więc płyta główna jest w pełni bezpieczna. Po złożeniu smartfona klient w zasadzie nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań. Jego dane są nie tylko w pełni bezpieczne, ale nie wymagają również dodatkowych instalacji. Dla wielu klientów takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, bo w zasadzie oprócz opłacenia usługi nie muszą nic wykonywać.

Uszkodzona mechanicznie płyta główna może wiązać się z utratą danych – ostrzega serwis telefonów Warszawa

Jest to jedyna możliwość, w której możemy stracić wszystkie dane. W zależności od tego, jak bardzo rozległe są uszkodzenia musimy liczyć się z faktem, że przy braku kopii zapasowej nasze dane mogą zostać bezpowrotnie utracone.

serwis xiaomi poco wymiana baterii

Mogą, ale nie muszą. Bardzo często po usunięciu danych przy resecie fabrycznym odzyskanie danych jest możliwe. Są to co prawda bardzo rzadkie przypadki. Usługi bywają drogie i nie zawsze są dostępne w każdym serwisie telefonów. Co ciekawe – czasami możemy odzyskać tylko niektóre dane. Nasz serwis telefonów Warszawa zapewnia klientów, że przy wymianie szybki lub wymianie wyświetlacza w telefonie Xiaomi dane pozostaną w pełni bezpieczne.