xiaomi 12s i xiaomi 12s pro

Xiaomi 12S i 12S Pro pojawią się w sprzedaży – czy warto czekać?

Informacje, które możemy spotkać w sieci potwierdzają wydanie Xiaomi 12S i Xiaomi 12S Pro. Plotki są szczątkowe, ale wszystko prowadzi do wypuszczenia na rynek ulepszonych smartfonów z procesorem SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Mówi się też, że zostanie zaprezentowany składany telefon od Xiaomi. Jakie będą ich parametry? Kiedy będą dostępne w sprzedaży?

Xiaomi 12S – niedługo w sprzedaży! 

Niedawno zostały wypuszczone modele Xiaomi 12, a już pojawiają się informacje, że w czerwcu będzie premiera ulepszonej wersji. Możemy się spodziewać konstrukcji, które będą bardzo wydajne. W przypadku wyświetlaczy różnica jest mało znacząca. Dalej to będą ekrany AMOLED 120 Hz. Jednak w tym przypadku Xiaomi lubi zaskakiwać i może wydać jeden z modeli o odświeżaniu 144 Hz. 

Ciężko znaleźć informację dotyczącą aparatów. Będziemy mogli spodziewać się potrójnej jednostki i poprawkach w oprogramowaniu. Standardem jest już matryca, która stabilizuje obraz i posiada około 108 Mpix. Pewne jest, że ładowanie telefonu będzie możliwe z mocą minimum 67W. Od niedawna wiadomo, że Xiaomi 12S ma nazwę kodową  „Diting”, a Xiaomi 12S Pro „Unicom”. 

Xiaomi Mix Fold 2 jest prawdopodobnie kolejnym modelem. W tym przypadku nie wiadomo za dużo. Telefon będzie miał matrycę o wysokiej częstotliwości odświeżania i 8 cali. Układ aparatu może być podobny jak u swoich poprzedników. 

Wszystkie modele Xiaomi będą miały topowe specyfikacje, nie ma co do tego wątpliwości. Premiera prawdopodobnie odbędzie się w czerwcu, jednak jest to spekulacyjna data. Ciekawe czym tym razem zaskoczy nam chiński producent smartfonów.

Serwis Xiaomi zaprasza.