Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii iPad

  Wymiana baterii w tablecie Apple iPad

  Większość dłużej użytkowanych tabletów wymaga ładowania baterii przynajmniej raz w ciągu dnia. Często dochodzi do sytuacji, gdy taki tablet trzeba podładowywać w momencie używania, aby tylko przedłużyć możliwość korzystania z urządzenia jeszcze przez kilka chwil. I wprawdzie producenci zapewniają, że takie działania nie uszkadzają baterii, to warto pamiętać o tym, że baterie wieczne nie są i mają ograniczony czas sprawności. Jeżeli więc nasz bateria w naszym tablecie rozładowuje się częściej i szybciej niż działo się to w początkach jego użytkowania, warto pomyśleć o wymianie baterii na nową. Podjęcie decyzji o zakupie takiej usługi u nas, będzie skutkowało uzyskaniem nowej baterii łącznie z jej wymianą w tablecie. Jednocześnie nasz serwis jest w stanie znaleźć przyczyny szybszego rozładowywania się baterii w tablecie i po pełnej diagnozie informujemy właściciela tabletu o kosztach jego naprawy.

  Ile trwa wymiana baterii w tablecie Apple iPad?

  Każda naprawa tabletu, również prozaiczna wymiana baterii musi być przeprowadzona skrupulatnie. Takie urządzenia jak tablet są wewnątrz delikatne i wymagają precyzyjnego podejścia. Większość baterii w tabletach mocowana jest do korpusu za pomocą specjalnych klejów, ich demontaż jest więc utrudniony. Po przesłaniu do nas tabletu wymianę baterii przeprowadzamy po uprzednim zarejestrowaniu urządzenia. Wyjmujemy baterię starą i zastępujemy fabrycznie nową i oryginalną. Staramy się możliwie skrócić czas, w którym klient pozostaje bez tabletu, dlatego zaraz po wymianie testujemy działanie tabletu z nową baterią, a następnie odsyłamy urządzenie z nową baterią po wskazany przez klienta adres.

  Ile kosztuje wymiana baterii w tablecie Apple iPad?

  Zakup usługi wymiany baterii za pośrednictwem naszej strony internetowej skutkuje otrzymaniem nowej baterii wraz z serwisową usługą jej wymiany. Po sprawdzeniu działania tablet jest starannie pakowany i zabezpieczany przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas transportu. Taka przesyłka zostaje następnie przekazana firmie kurierskiej, która dostarcza ją dokładnie pod wskazany przez Ciebie adres. Dajemy na swoją usługę i baterię gwarancję.

  Dlaczego wymianę baterii Apple iPad warto wykonywać w serwisie tabletów?

  Ze względu na fakt, że baterie w tabletach są najczęściej wklejane w urządzenia, nieumiejętna samodzielna wymiana baterii może doprowadzić do przerwania jej powierzchni. Taka bateria może w wyniku uszkodzenia ulec samozapłonowi. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto przekazać tablet do wymiany baterii w fachowe ręce. Wysyłając tablet do serwisu, uzyskujesz pewność, że wymiana oraz ewentualna naprawa i testy zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny i z użyciem oryginalnych podzespołów.