Porady dla nowych użytkowników smartfonów Xiaomi

Stałeś się szczęśliwym posiadaczem jednego ze smartfona marki Xiaomi? Chiński producent znany jest z oferowania technologii w przystępnych cenach, a smartfony cieszą się dużą popularością również w Polsce. Szukasz wskazówek i porad poszerzenia więdzy i poprawy wygody użytkowania swojego nowego urządzenia? Oto kilka naszych porad, które warto znać i wypróbować!

Powiadomienia świetlne

Przegapiłeś ważne połączenie, bo telefon był wyciszony? Xiaomi ma na to rozwiązanie! Aktywuj opcję, dzięki której lampa błyskowa aparatu zacznie mrugać przy połączeniach przychodzących. Pozwoli Ci zauważyć, że ktoś próbuje się z Tobą skontaktować.
Funkcję znajdziesz wyszukująć zakładkę „ustawienia połączeń przychodzących”.

Wyciszanie połączeń 

Xiaomi oferuje funkcję, która pozwala na wyciszenie dzwonka przez zwyczajne odwrócenie telefonu ekranem do dołu, bez konieczności dotykania jakiegokolwiek przycisku. Taką opcję również znajdziesz w zakładce „ustawienia połączeń przychodzących”.

Tryb kieszeń

Aby uniknąć przypadkowych dotknięć ekranu telefonu znajdującego się w kieszeni, Xiaomi wprowadziło „Pocket Mode”. Ta funkcja zapobiega niechcianym akcjom, takim jak odrzucanie połączeń czy przypadkowe wybieranie numerów. Funkcję aktywować możesz w zakładce – Ekran blokady.

Włączanie ekranu

Xiaomi umożliwia również funkcję, dzięki której możesz włączyć ekran, podnosząc telefon i nachylając go pod kątem większym niż 30 stopni. Taką opcję również znajdziesz w zakładce Ekran blokady. Smartfon będzie wybudzał się bez użycia jakiekolwie przycisku dzięki temu zaoszczędzisz na dodatkowych czynnościach.

Gratulujemy nowego smartfona i życzymy przyjemnego użytkowania! Z nami możesz nie tylko ulepszyć swoje codzienne doświadczenia z telefonem Xiaomi, ale także zadbać i idealny stan i zdrowie swojego urządzenia. Jesteśmy profesjonalnym serwisem smartfonów Xiaomi, z naszą pomocą Twoje Xiaomi będzie dawało Ci radość przez długi czas!

Szukasz pomocy z telefonem? Kliknij Serwis  Xiaomi