xiaomi mi 12 serwis telefonów

Usługi napraw dla telefonu Xiaomi Mi 12 już niedługo zawitają do Polski

Świeżo zaprezentowane smartfony dość szybko trafiają do sprzedaży oraz pierwszych klientów. Niestety w późniejszym czasie urządzenia często lądują w serwisach telefonów na odpłatne wymiany z racji uszkodzeń mechanicznych. Nasz serwis już przygotowuje się do usług wymiany między innymi szybki, wyświetlacza oraz innych podzespołów dla telefonu Xiaomi Mi 12.

 

Niespełna kilka dni temu ujrzeliśmy premierę najnowszych telefonów marki Xiaomi. Urządzenia prezentują się naprawdę dobrze i solidnie, choć specyfikacja techniczna zapowiada się jeszcze lepiej. Już teraz wielu internautów zastanawia się jak urządzenia będą prezentować się w Polsce. Widać to po różnych tytułach artykułów, filmików na YouTube. My również nie możemy się doczekać najnowszych smartfonów, które nasuwają nam jedno pytanie do głowy. Jak szybko najnowsze modele Xiaomi Mi 12 trafią na stoły naszych techników?

Darmowa wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 12 przez producenta jest bardzo możliwa

Xiaomi niemalże z każdą premierą swoich najnowszych smartfonów próbuje zachęcić klientów do zakupu. Jest to oczywista sprawa. Jednym z takich dodatków jest roczna ochrona na uszkodzenia mechaniczne wyświetlacza (zazwyczaj jednorazowa bezpłatna naprawa). Trzeba przyznać, że takie pomysły są nie tylko ciekawe, ale bardzo opłacalne dla klientów. Uszkodzenia ekranów się zdarzają, a tego typu wsparcie pozwala klientom na spokój w sytuacji, kiedy telefon ma nieprzyjemny kontakt z posadzką lub asfaltem.

Serwis telefonów Xiaomi

Dla serwisów Xiaomi nie ma również znaczenia czy wymiana dotyczy tylko szybki, czy całego wyświetlacza. W serwisach producenta wymienia się głównie całe moduły, które w dzisiejszych czasach mogą być na wagę złota i czasem może ich zabraknąć. Jest to jednak zmartwienie producenta, który oferuje dodatkowe usługi.

Usługa wymiany szybki w telefonie Xiaomi Mi 12 będzie dostępna w naszym serwisie

Wielu klientów uszkadzając swój telefon od razu zwraca uwagę na to co zostało uszkodzone. Widzimy to podczas przyjmowania telefonów do naprawy. Nie ma się co dziwić. Flagowe urządzenia od zawsze były drogie, a porównując wymianę wyświetlacza do wymiany szybki w takich urządzeniach niekiedy można zaoszczędzić nawet do 500 zł. Bardzo podobna sytuacja może mieć miejsce w przypadku modeli z rodziny Xiaomi Mi 12, gdzie najbardziej opłacalną usługą będzie wymiana szybki. Z pewnością znajdą się klienci, którzy będą szukać takich usług, bo przecież nikogo nie stać na wymianę telefonu na inny kilka dni lub miesięcy po zakupie. Jeśli jest możliwa naprawa urządzenia, nawet poprzez wymianę szybki oszczędzając na tym kilka stówek, to czemu by nie skorzystać.

Kiedy będziemy wymieniać szybki w telefonie Xiaomi Mi 12?

Tego nie możemy przewidzieć. Wszystko zależy od producenta i samych klientów. W przypadku dodania dodatkowej w.w usługi najbliższe modele Xiaomi Mi 12 możemy ujrzeć dopiero za rok, od premiery. Nie jest to co prawda regułą, bo są klienci, którym nie tylko zależy na czasie, ale również nie wiedzą o dodatkowych usługach dodawanych przez producenta.

Serwis Xiaomi poleca swoje usługi wymiany wyświetlacza i szybki

Właśnie dlatego wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Mi 12 lub też innych podzespołów jest zwykłą loterią. Są klienci, którzy potrafią zalać lub uszkodzić swoje urządzenie po tygodni od zakupu. Są też klienci, którzy nie odwiedzają serwisów telefonów Xiaomi nawet przez 2 lata. Powód? Nie mają potrzeby, ponieważ dbają o swoje urządzenia i uważają, aby nie uległy różnego rodzaju uszkodzeniom. Miejmy nadzieję, że nasi klienci nie będą musieli wykonywać napraw odpłatnych, bo każda taka usługa to niepotrzebne koszty.