serwis smartfonów gdańsk

Serwis telefonów Gdańsk kolejną częścią rozwoju serwisu PanSzybka

Naprawy smartfonów z dnia na dzień stają się wyzwaniem dla naszej firmy. Oprócz dwóch punktów serwisowych w Krakowie i Warszawie poszliśmy o krok dalej, otwierając serwis telefonów w Gdańsku. Nasze działania podyktowane były potrzebami profesjonalnego serwisu zajmującego się refabrykacją ekranów. Umożliwiamy w ten sposób naszym klientom korzystanie z nieco tańszych usług, które mimo wszystko przerażają wielu klientów.


Serwis telefonów Gdańsk – otwieramy się na nowe wyzwania


Uszkodzenia smartfonów to nasza codzienna praca. Nie ma dnia, abyśmy nie szukali rozwiązań, które mogą pomóc naszym klientom w usprawnieniu obsługi. Jednym z takich udogodnieniem była decyzja o otwarciu serwisu telefonów w Gdańsku. Zdajemy sobie sprawę, że to nowe miasto i nowe wyzwania, które czekają na naszą ekipę. Do serwisu telefonów komórkowych przychodzą różni klienci z różnymi sprawami: często są one błahe, ale nie możemy lekceważyć żadnego przypadku. Jednym z takich wyzwań są klienci, którzy oczekują od nas ekspresowych usług napraw. Staramy się działać jak możemy, tym bardziej kiedy słyszy, że klient jest przejazdem w Gdańsku (na wakacjach), a jego telefon uległ awarii. Tutaj nie ma znaczenia, czy pękła mu szybka, uszkodził wyświetlacz lub zalał/zabrudził swój telefon (korzystając z uroków gdańskich plaż).


Wymiana szybki Samsung Galaxy S10
Wymiana szybki Samsung Galaxy S10

Uwierzcie nam, że mieszkańcy Gdańska przychodzą do nas z podobnymi problemami oczekując ekspresowej usługi. Kiedy otwieraliśmy serwis telefonów Gdańsk spodziewaliśmy się takich próśb, ale nie zakładaliśmy, że będą odwiedzać nas turyści/osoby zażywające wypoczynku na swoich urlopach. Przyjmując telefon klienta staramy się, aby każdy klient finalnie wyszedł od nas w pełni zadowolony. Zdarzają się nam jednak klienci, których historie są lepsze niż w serialu „Lombard – życie pod zastaw”. Nie każda sprawa jest idealna i nie zawsze możemy ją załatwić w trybie ekspresowym, ale mimo wszystko wyzwanie walcząc o dobro naszych klientów.


zakup uszkodzonego telefonu

Wiele urządzeń, które przyjmujemy do naprawy są po zalaniach. Będąc w Gdańsku nie ma się co dziwić, w końcu w Gdańsku wody nie brakuje. Co najciekwasze – telefony jakie przyjmujemy w znaczącej większości posiadają certyfikaty/normy IP. Ku naszemu zdziwieniu woda mimo wszystko przedostaje się do środka urządzenia uszkadzając elektronikę. W takich sytuacjach należy bardzo szybko działać. Przede wszystkim nie włączajmy smartfona. Starajmy się osuszyć telefon i jak najszybciej zanieść zalane urządzenie do serwisu telefonów Gdańsk – PanSzybka. Nasi technicy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, urządzeń oraz środków czystości spróbują uratować telefon i dane, które niekiedy są na wagę złota!


Serwis telefonów Gdańsk – wysyłkowa obsługa serwisowa


Oprócz naszego punktu stacjonarnego często otrzymujemy zgłoszenia z naszej strony. Klienci chętnie przesyłają do nas telefony poprzez obsługę wysyłkową (kurier door to door) licząc, że ich urządzenie zostaną równie szybko naprawione. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądź – naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Mając 3 punkty serwisowe w całej Polsce mamy możliwości przerzucania sobie napraw do punktów, które mają nieco mniej pracy. Wiąże się to oczywiście z zarządzeniem całą logistyką między naszymi punktami, ale wiemy, że czas i dobrze wykonana usługa zaowocują w przyszłości.


Serwis telefonów Gdańsk
Serwis telefonów Gdańsk

Opcja zgłoszeń telefonów do naprawy poprzez naszą stronę jest bardzo popularna. W dzisiejszych czasach zwracamy uwagę na takie rozwiązania, ponieważ przy ogłoszonym stanie epidemii wysyłki urządzeń naszych klientów do serwisu PanSzybka stały się jeszcze bardziej popularne. W okresie nałożonych obostrzeń Covidowych ograniczenie kontaktów ludzkich do minimum jest wręcz wskazane. Nasz serwis telefonów Gdańsk jest przygotowany na takie działania bez względu na sytuację rynkową.


Serwis telefonów Gdańsk – wymiana szybki metodą kriogeniczną


Większość osób z pewnością słyszała o takich metodach naprawy. Jest to bardzo skuteczna metoda rozdzielenia szybki od wyświetlacza. Polega ona głównie na schłodzeniu wyświetlacza do temperatury -180C (po wcześniejszym rozłożeniu urządzenia na części pierwsze) umożliwiając oddzielenie szybki od ekranu. Schłodzenie modułu wyświetlacza osłabia klej pod szybką dając możliwość zdjęcie z telefonu uszkodzonej mechanicznej szybki. Korzystanie z separacji kriogenicznej zmniejszamy ryzyko uszkodzenia sprawnego ekranu do minimum oszczędzając tym samym pieniądze klienta.


Oczyszczanie wyświetlacza w telefonie Samsung
Oczyszczanie wyświetlacza w telefonie Samsung

Kolejne działa to już nałożenie nowego kleju OCA (przy pomocy laminacji) w celu nałożenia nowej szybki i zakończenia naprawy. Nasza firma korzysta również z urządzeń, które pozwalają nam spokojnie założyć nową szybkę na stary wyświetlacz bez ryzyka zabrudzenia ekranu kurzem lub innymi paprochami. Wykorzystujemy do tego komory laminacyjne (bezpyłowe pomieszczenia) dbając przy tym o końcową jakość. Wyróżnia to nasz serwis na tle innych serwisów telefonów w Gdańsku. Skomplikowane narzędzia, urządzenia wymagają miejsca oraz środków, które w naszym przypadku finalnie mają zwiększyć zadowolenie klientów. Reszta działania to już tylko formalność polegająca na połączeniu wyświetlacza z szybką bez najmniejszych skaz i bąbelków. Po spasowaniu i dokładnym połączeniu całego modułu z szybką możemy spokojnie złożyć telefon do pierwotnego stanu przekazując tym samym dobre nowiny właścicielowi urządzenia.