serwis samsung s22 plus

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S22 Plus

Cena: 380 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung S22 Plus

Kupując smartfon wysokiej klasy taki jak Samsung Galaxy S22 Plus, w pierwszej kolejności zaopatrujemy się w szkło ochronne oraz odpowiednio dobrane etui. Należy przy tym pamiętać, że takie działania nie dają 100% ochrony przy upadku, a jedynie zmniejszą ryzyko zniszczenia. Klapka baterii wbrew pozorom jest bardzo ważnym komponentem telefonu. Odpowiada ona za prawidłową cyrkulację powietrza oraz zapewnia ochronę podzespołów urządzenia przed dostawaniem się wody oraz pyłów. Długotrwałe korzystanie z telefonu, który ma rozbitą tylną klapkę może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia, a nawet może spowodować uszkodzenia komponentów smartfona. Dlatego ważne jest, aby jak najszybciej udać się do profesjonalnego serwisu na wymianę klapki baterii w Samsungu Galaxy S22 Plus.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu S22 Plus?

Doskonale wiemy jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego staramy się, aby proces wymiany klapki skrócić do niezbędnego minimum. Jako profesjonalny serwis Samsung części do popularnych modeli smartfonów posiadamy na miejscu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wymianę już w godzinę. Zachęcamy również do złożenia rezerwacji naprawy na konkretny termin, przez co będziesz pewien, że wymiana klapki zostanie wykonana tego samego dnia, w którym dostarczysz do nas telefon.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu S22 Plus w naszym serwisie?

Jako profesjonalny serwis Samsung posiadamy specjalistyczne narzędzia serwisowe oraz niezbędne doświadczenie, potrzebną do przeprowadzenia wszelkich napraw w telefonach komórkowych. Dodatkowo usługi świadczymy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać prawie każdą naprawę, gwarantując przy tym najwyższą jakość usługi oraz dobrą cenę.