smartfon samsung galaxy s22 plus

Wymiana wyświetlacza S22 Plus

Cena: 999 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S22 Plus

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus

Codzienne korzystanie ze smartfonów sprawia, że są one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia powstałe w wyniku upadku, bądź przygniecenia. W takich przypadkach niestety bardzo często dochodzi do problemów z funkcjonowaniem ekranu. Warto wtedy udać się do profesjonalnego serwisu, który wykona dla Ciebie kompleksową wymianę wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22 Plus. Dzięki temu masz pewność, że telefon po naprawie będzie wyglądał jak nowy.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus?

Podczas wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus należy zachować szczególną ostrożność i bardzo dużą precyzję, by nie uszkodzić pozostałych komponentów urządzenia. Proces naprawy rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie, po czym serwisant odpowiedzialny za przeprowadzenie wymiany demontuje uszkodzony ekran i zastępuje go nowym, oryginalnym wyświetlaczem. Ostatecznie smartfon trafia na dokładne testy końcowe, po których jest przekazywany prosto do klienta. Dokładamy wszelkich starań, by proces wymiany ekranu skrócić do niezbędnego minimum, zachowując przy tym priorytetowo jakość wykonywanej usługi.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus?

Aktualny koszt wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22 Plus znajdziesz w naszym sklepie internetowym, podana cena obejmuje nową część oraz jej kompleksową wymianę w smartfonie. Dzięki temu nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Na wymianę ekranu otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.