telefon samsung s22 plus

Wymiana wyświetlacza S22 Plus

Cena: 1049 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S22 Plus

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus

Codzienne korzystanie ze smartfonów sprawia, że są one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia powstałe w wyniku upadku, bądź przygniecenia. W takich przypadkach niestety bardzo często dochodzi do problemów z funkcjonowaniem ekranu. Warto wtedy udać się do profesjonalnego serwisu, który wykona dla Ciebie kompleksową wymianę wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22 Plus. Dzięki temu masz pewność, że telefon po naprawie będzie wyglądał jak nowy.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus?

Podczas wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus należy zachować szczególną ostrożność i bardzo dużą precyzję, by nie uszkodzić pozostałych komponentów urządzenia. Proces naprawy rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie, po czym serwisant odpowiedzialny za przeprowadzenie wymiany demontuje uszkodzony ekran i zastępuje go nowym, oryginalnym wyświetlaczem. Ostatecznie smartfon trafia na dokładne testy końcowe, po których jest przekazywany prosto do klienta. Dokładamy wszelkich starań, by proces wymiany ekranu skrócić do niezbędnego minimum, zachowując przy tym priorytetowo jakość wykonywanej usługi.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S22 Plus?

Aktualny koszt wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22 Plus znajdziesz w naszym sklepie internetowym, podana cena obejmuje nową część oraz jej kompleksową wymianę w smartfonie. Dzięki temu nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Na wymianę ekranu otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję.