smartfon samsung galaxy s22 plus

Wymiana szybki Samsung S22 Plus

Cena: 599 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus

Współczesne smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia, bez nich codzienne funkcjonowanie wydaje się być nie możliwe. Warto pamiętać, że w każdej chwili są one narażone na potencjalne uszkodzenia, powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia. Wymiana szybki w Samsung Galaxy S22 Plus to niewątpliwie jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach telefonów komórkowych. Decydując się na zakup tej usługi w naszym serwisie, wykonamy dla Ciebie profesjonalną wymianę szybki w smartfonie. Naprawy wykonujemy wyłącznie na oryginalnych częściach, które przed montażem przechodzą dokładną weryfikację. Dodatkowo otrzymasz od nas gwarancję po naprawie.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus?

Każda naprawa telefonów komórkowych wymaga bardzo dużej precyzji i ostrożności, dlatego w naszym serwisie proces wymiany szybki podzielony jest na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w naszym serwisie. Telefon może zostać dostarczony osobiście lub za pomocą przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy uszkodzony element i zastępujemy go nowym, oryginalnym. Ostatnim etapem jest przekazanie Galaxy S22 Plus na testy końcowe, po których urządzenie oddajemy dla klienta, bądź odsyłamy na wskazany adres. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa została przeprowadzona tak szybko, jak jest to możliwe, zachowując przy tym priorytetowo jakość usługi.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus?

Aktualny koszt wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Plus możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Podana cena dotyczy nowej części oraz jej kompleksowej wymiany, dzięki czemu nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów. Każdy smartfon po wykonanej naprawie jest przez nas dokładnie przygotowywany i zabezpieczany do wysyłki. Na wymianę szybki w Samsung Galaxy S22 Plus otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Samsung S22 Plus

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsung S22 Plus?

Cena wymiany szybki w Samsung S22 Plus to 599zł

Na czym polega wymiana szybki w Samsung S22 Plus?

Usługa wymiany szybki w Samsung S22 Plus polega na separacji poszczególnych warstw, m.in. uszkodzonej szybki od matrycy ekranu. Proces ten wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi, bez których naprawa jest niemożliwa. Do usunięcia zbitego szkła używa się cienkiej, molibdenowej żyłki, którą umieszczamy między warstwami. Cała operacja jest niezwykle trudna i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby usługa była realizowana przez doświadczonych specjalistów.

Czy naprawa szybki w Samsung S22 Plus jest zawsze możliwa?

Niestety wymiana szybki nie zawsze będzie możliwa. Przed podjęciem decyzji o naprawie warto sprawdzić czy na naszym wyświetlaczu nie pojawiły się czarne plamy, zielone pasy lub tzw. martwe piksele. Jeśli którekolwiek z wyżej wymienionych objawów widnieje w Twoim urządzeniu to wymiana samej szybki nie przyniesie zamierzonych efektów.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie będzie niemożliwa w momencie, kiedy doszło do uszkodzenia matrycy ekranu. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie usługa wymiany wyświetlacza w Samsung S22 Plus.

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Niestety Samsung nie ma w swojej ofercie oryginalnych szyb wymiennych. W takiej sytuacji serwisy pogwarancyjne zmuszone są do korzystania z części dystrybułowanych przez hurtownie GSM. Nasza placówka posiada dostęp do najwyższej jakości szybek zamiennych z oznaczeniem OEM, czyli jakości zbliżonej do oryginału. Jako profesjonalny serwis jesteśmy pewni co do wykorzystywanych przez nas komponentów.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.