serwis apple

Przewodnik po prezentach świątecznych od Apple

Firma Apple co rok przed Świętami Bożego Narodzenia na swojej stronie internetowej, udostępnia swoim klientom specjalną zakładkę, która umożliwia zakup świątecznych prezentów, sygnowanych ich logiem. W tym roku zrobiła to nieco wcześniej. Jakie pozycje zostały przedstawione?


Pandemia koronawirusa i związane z tym przeniesienie większości sprzedaży do internetu, może być jedną z przyczyn, dla której firma wystartowała tak wcześnie z propozycjami na święta. Przewodnik po prezentach 2020, ma na celu pokazanie gamy produktów, które można podarować swoim najbliższym w te święta.


Akcesoria do nowych telefonów z serii iPhone 12


W związku z tym, że jesień przyniosła nam duży powiew świeżości, w ofercie giganta z Coupertino jest w czym wybierać. W czołówce oczywiście znajdziemy całą linię tegorocznych smartfonów iPhone 12, oraz wprowadzony na początku roku, budżetowy smartfon z rodziny Apple – iPhone SE.

Jeżeli oferta zawiera smartfony, nie może zabraknąć również akcesoriów z nim związanych. Są to między innymi bezprzewodowe ładowarki MagSafe, które przeznaczone są do najwyższego modelu z rodziny iPhone. Zaskakuje różnorodność oraz co nietypowe dla marki – mnogość kolorów.

Wśród potencjalnych prezentów znaleźć możemy również nowy model iPada Air, w nowej odsłonie czy smartwatche, np. Apple Watch SE.


Personalizowane akcesoria Apple


Zaskakująca może okazać się oferta bezpłatnego grawerunku dla słuchawek AirPods, które również zagościły w tegorocznym przewodniku. Warto również zwrócić uwagę na nowe modele MacBooków Air. W ofercie swoje miejsce znalazły również akcesoria innych firm, jak kontrolery gier, futerały na komputer, czy słuchawki Beat Flex.

Jak co roku, Apple, ogłosiło możliwość zwrotu zakupów, dokonanych między 10 listopada a 25 grudnia. Zwrócić można je do 8 stycznia. Apple gwarantuje 2-dniowy czas wysyłki, dla produktów dostępnych w ofercie.