uszkodzony wyświetlacz w samsung s22 ultra

Problemy z wyświetlaczem Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra to jedna z najciekawszych premier tego roku. Dlatego też wielu użytkowników poprzednich flagowców zdecydowało się na jego zakup. Model ten trafia do coraz większej ilości osób, co sprawia, że o problemach tego modelu z działaniem wyświetlacza pojawia się coraz więcej informacji.

Samsung Galaxy S22 Ultra to telefon, który bardzo wyróżnia się na rynku. Nowy flagowiec od koreańskiego producenta nie tylko zapewnia dostęp do świetnej funkcjonalności, ale też uzupełnia brak modelu Note na rynku. Niestety jednak świetne parametry to nie wszystko. Część użytkowników zaczyna mieć poważne problemy z wyświetlaczem tego modelu.

Serwis Samsung zaprasza

Samsung Galaxy S22 – problem z wyświetlaczem

Okazuje się, że coraz większa grupa użytkowników najnowszego flagowca od Samsunga ma duże problemy z działaniem wyświetlacza. Powstał nawet cały wątek na Reddicie, który został poświęcony tej sprawie. Czym objawia się usterka wyświetlacza? Podczas użytkowania telefonu na ekranie pojawia się fioletowy pasek rozmytych pikseli, który na ten moment po chwili znika. Nie zmienia to jednak faktu, że nie tak powinien działać nowy telefon, bo usterka potrafi być mocno irytująca.

Zgodnie z obserwacjami użytkowników Reddita dowiadujemy się, że problem ten najczęściej pojawia się podczas oglądania filmów lub grania w gry. Ale czasami może pojawić się też w innych, losowych momentach jak na przykład odblokowywanie telefonu. Po głębszej analizie okazuje się, że problem ten występuje wyłącznie w modelach Samsung Galaxy S22 Ultra z procesorami Exynos. Warto też podkreślić, że nie wszystkie egzemplarze mierzą się z tym problemem.

Jeśli masz podobny problem z telefonem na gwarancji, zawsze możesz zwrócić się z reklamacją do producenta. W przypadku utraty gwarancji, ze wszystkimi naprawami zapraszamy do naszego serwisu Samsung.