smartfon xiaomi 12 ultra

Kiedy odbędzie się premiera Xiaomi 12 Ultra?

Xiaomi 12 Ultra to smartfon, na którego premierę czeka wielu fanów marki. Może się okazać, że będzie to całkiem niezły konkurent dla obecnych flagowców na rynku. Szczególnie, że znamy już pierwsze szczegóły dotyczące specyfikacji, które zapowiadają się naprawdę dobrze.

Informacje na temat premiery otrzymaliśmy dzięki Digital Chat Station oraz Xiaomiui. Poza datą premiery wskazali oni też na to, że nowy flagowiec będzie miał znaczącą zaletę w stosunku do Xiaomi 12 Pro, który ma otrzymać inną technologię produkcji procesora, będzie to Snapdragon 8 gen 1 Plus. Mają w nim zostać rozwiązane wszystkie problemy z przegrzewaniem.

premiera xiaomi 12 ultra

 

Dlaczego warto czekać na premierę Xiaomi 12 Ultra?

Xiaomu 12 Ultra ma zostać pokazany na przełomie lipca i sierpnia tego roku – mówi Pan Szybka. Co więcej, marka zapowiada, że ich najnowszy flagowiec będzie mógł spokojnie konkurować z Apple, czy Samsungiem. Największą ciekawostką ma być teleobiektyw o peryskopowym charakterze, który razem z szerokokątnym obiektywem o wysokiej rozdzielczości ma zawładnąć rynkiem fotografii mobilnej. Jako uzupełnienie nowy telefon ma też zagwarantować szybkie ładowanie 120 W oraz baterię o pojemności 4860 mAh. To o 260 mAh więcej niż zaprezentowana już wersja Xiaomi 12 Pro.

Wiemy też, że Xiaomi 12 Ultra ma otrzymać ekran super AMOLED wykonywany przez Samsunga, który zapewni rozdzielczość 1440p + oraz wysoką częstotliwość odświeżania obrazu.

Serwis Xiaomi zaprasza do korzystania z usług.