Nowa Seria Redmi Note 13 trafiła na rynek

W ostatni czwartek, 22 września Redmi wprowadziło na chiński rynek serię Note 13. W skład linii wchodzą podstawowy model Redmi Note 13, Redmi Note 13 Pro oraz Redmi Note 13 Pro+. Seria ta następuje po linii Redmi Note 12, która również została wydana globalnie w trzech modelach.

Projekt i kluczowe specyfikacje niektórych telefonów były wcześniej już udostępniane. Teraz telefony są dostępne do zakupu w Chinach, a sprzedaż rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Poniżej przedstawiamy szczegóły dostępnych funkcji trzech modeli Note 13.

Podstawowy model Note 13 jest oferowany w kolorach czarnym, niebieskim i białym. Model Pro jest dostępny w kolorach czarnym, niebieskim, srebrnym i białym, podczas gdy model Pro+ jest dostępny w wariantach kolorystycznych czarnym, srebrnym i białym. Sprzedaż telefonów rozpocznie się 26 września na chińskiej stronie Xiaomi.

Specyfikacje Redmi Note 13

Model Note 13 wyposażony jest w ekran AMOLED o przekątnej 6.67 cala i częstotliwości odświeżania 120Hz. Napędza go układ MediaTek Dimensity 6080 SoC w parze z maksymalnie 12GB RAM i 256GB wbudowanej pamięci. Telefon pracuje na systemie Android 13 z nakładką MIUI 14.

Jednostka z podwójnym aparatem z tyłu obejmuje główny sensor o rozdzielczości 100 megapikseli oraz sensor makro o rozdzielczości 2 megapikseli. Aparat przedni jest wyposażony w sensor o rozdzielczości 16 megapikseli. Telefon jest zasilany baterią o pojemności 5,000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 33W.

Specyfikacje Redmi Note 13 Pro

Model Pro jest wyposażony w panel AMOLED 1.5K Full-HD+ o przekątnej 6.67 cala z częstotliwością odświeżania 120Hz i ochroną Corning Gorilla Glass Victus. Napędza go układ Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 w parze z maksymalnie 16GB RAM i 512GB pamięci wewnętrznej. Telefon pracuje na tym samym systemie MIUI 14, co model podstawowy.

W dziale fotografii Note 13 Pro posiada główny tylny sensor Samsung ISOCELL HP3 o rozdzielczości 200 megapikseli z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), sensor o rozdzielczości 8 megapikseli z ultra-szerokokątnym obiektywem, oraz sensor makro o rozdzielczości 2 megapikseli z tyłu oraz sensor o rozdzielczości 16 megapikseli z przodu. Telefon jest zasilany baterią o pojemności 5,100 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 67W.

Specyfikacje Redmi Note 13 Pro+

Model Pro+ posiada podobną specyfikację co model Pro, jeśli chodzi o wyświetlacz, system operacyjny, pamięć i aparaty fotograficzne. Napędza go układ MediaTek Dimensity 7200 Ultra SoC. Telefon jest zasilany baterią o pojemności 5,000 mAh z obsługą ultra szybkiego ładowania o mocy 120W.

Pamiętaj, że jeśli posiadasz telefon tej marki i zaobserwujesz jakieś problemy z jego działaniem, zawsze możesz skorzystać z usług naszego serwisu telefonów Xiaomi.