nowe premiery apple iphone

Najwięcej premier w historii Apple? Już tej jesieni!

Na swoim bloku Bloomberga jeden z uwielbianych redaktorów fanów marki Apple – Mark Gurman, poinformował, że w tym roku Apple ma zaprezentować i w prowadzić do sprzedaży najwięcej w historii całej marki nowych urządzeń. Czego możemy się więc spodziewać?

 

Redaktor i jego informatorzy twierdzą, że pierwsze nowe urządzenia od Apple będziemy mogli zobaczyć już na wiosnę. Najpewniej na przełomie marca i kwietnia.

 

Jakie nowości od Apple zobaczymy w 2022?

Pewniakiem na najbliższej konferencji marki Apple ma być iPhone SE, który otrzyma łączność 5G oraz układ A15 Bionic. Zostanie on najpewniej zaprezentowany razem z iPadem Air 5 generacji, który również otrzyma A15 Bionic. Nie wykluczamy też możliwości poznania nowego Maca mini, który miałby otrzymać układ M1 Pro/M1 Max.

 

premiera nowego iphone

 

Najwięcej premier możemy spodziewać się jednak w drugiej połowie roku

Będzie to na pewno nowa seria iPhone 14 (iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max). Razem z nimi powinniśmy zobaczyć też nowe zegarki: Apple Watch series 8, Apple Watch SE oraz totalną nowość Apple Watch Explorer, która ma posiadać wzmocnioną budowę specjalnie dla osób aktywnych fizycznie.

 

Jesień to będzie też moment, gdy Apple zaprezentuje nową wersję podstawowego modelu MacBook Pro oraz przeprojektowany MacBook Air z ekranem mini-LED. Z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy też nowego Mac Pro z ultrawydajnym chipem Apple Silicon, oraz nowego iMac 27”, który będzie następcą obecnego iMaca Pro.

 

Do nowości dołączą również budżetowy iPad oraz nowy iPad Pro z układem M2. Apple nie zapomni też o słuchawkach AirPods Pro 2 generacji. Od pewnego czasu Apple planowało też premierę swoich pierwszych gogli AR/VR, ale najpewniej przesunie się to na 2023 rok.

 

Nowe modele oznaczają dużo pracy dla serwisów Apple.