Walentynki z Apple – poradnik prezentowy

Zastanawiasz się, co możesz podarować partnerce lub partnerowi na zbliżające się Walentynki? Marka Apple przygotowała dla fanów marki specjalny poradnik prezentowy na Walentynki, w którym podpowiada, co najlepiej sprawdzi się jako podarunek z tej okazji.

 

 

W poradniku znajdziemy bardzo różne kategorie prezentów. Będziemy mogli wybierać z takich propozycji jak: muzyka, zdrowie, rozrywka, kreatywność, zdjęcia i wideo oraz akcesoria. Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

 

Jakie prezenty Apple na Walentynki?

Rodzaj prezentu z pewnością będzie zależał od tego, jakim budżetem dysponujemy. Apple, jako tańsze prezenty na Walentynki poleca na przykład wiele akcesoriów takich jak: paski Apple Watch, etui na iPhone’a, czy akcesoria takie jak AirTag, czy AirPods.

 

Co ciekawe, większość produktów marki Apple można teraz kupić z darmową opcją grawerowania. Dzięki temu mamy możliwość wybrać spersonalizowany prezent. Grawer może być wykonany na przykład na produktach takich jak: iPad, iPod, Apple Pencil, AirPods, czy AirTag.

 

Nie wiesz, co z powyższej listy wybrać na prezent? Zawsze możesz zdecydować się na zakup karty podarunkowej do sklepu Apple, dzięki której obdarowana osoba będzie mogła wybrać coś, co najbardziej jej się spodoba.