promocja walentynkowa od apple

Walentynki z Apple – poradnik prezentowy

Zastanawiasz się, co możesz podarować partnerce lub partnerowi na zbliżające się Walentynki? Marka Apple przygotowała dla fanów marki specjalny poradnik prezentowy na Walentynki, w którym podpowiada, co najlepiej sprawdzi się jako podarunek z tej okazji.

 

Serwis Apple zaprasza do korzystania z usług

 

W poradniku znajdziemy bardzo różne kategorie prezentów. Będziemy mogli wybierać z takich propozycji jak: muzyka, zdrowie, rozrywka, kreatywność, zdjęcia i wideo oraz akcesoria. Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

 

Jakie prezenty Apple na Walentynki?

Rodzaj prezentu z pewnością będzie zależał od tego, jakim budżetem dysponujemy. Apple, jako tańsze prezenty na Walentynki poleca na przykład wiele akcesoriów takich jak: paski Apple Watch, etui na iPhone’a, czy akcesoria takie jak AirTag, czy AirPods.

 

Co ciekawe, większość produktów marki Apple można teraz kupić z darmową opcją grawerowania. Dzięki temu mamy możliwość wybrać spersonalizowany prezent. Grawer może być wykonany na przykład na produktach takich jak: iPad, iPod, Apple Pencil, AirPods, czy AirTag.

 

Nie wiesz, co z powyższej listy wybrać na prezent? Zawsze możesz zdecydować się na zakup karty podarunkowej do sklepu Apple, dzięki której obdarowana osoba będzie mogła wybrać coś, co najbardziej jej się spodoba.

Serwis Apple zaprasza.