najpopularniejsza usługa iphone 13

Najpopularniejsza usługa naprawy dla iPhone’a 13 to…

Tegoroczna premiera iPhone’ów 13 miała zachwycać. Okazuje się, że producent nie wprowadził wiele zmian. Wskazuje na to nie tylko sama specyfikacja, ale również prześmiewcze memy dotyczące iPhone’a 13. Zupełnie inaczej wygląda sprawa obsługi serwisowej, która w przypadku najnowszego flagowca wiele komplikuje. Czy Apple zmusi swoich klientów do wymiany wyświetlacza w iPhone 13 tylko i wyłącznie w punktach gwarancyjnych? Najnowsze informacje medialne wskazują, że to może być jedyna ścieżka.

Odpłatne naprawy telefonów nigdy nie były tanie. Jeśli mowa o urządzeniach marki Apple w tym roku jest jeszcze gorzej. Nie chodzi tylko o same koszty napraw, ale również o działania producenta, który zaczyna „skracać” możliwości obsługi serwisowej w punktach nieautoryzowanych. Jesteście ciekawi, w jaki dokładnie sposób?

Czy wymiana wyświetlacza w iPhone 13 pozbawi nas Face ID?

Problem ten w dużej mierze będzie dotyczyć tylko i wyłącznie jednej funkcji, która nie dla wszystkich jest dość istotna. Wiedząc o takich problemach przy każdej wymianie wyświetlacza w iPhone 13 podejmujemy spore ryzyko. Nigdy nie jesteśmy w stanie określić co przyniesie nam naprawa wykonywana w domu lub w nieautoryzowanych punktach. Co ciekawe nie ma znaczenia, czy skorzystamy z oryginalnego elementu, czy zamiennika, iPhone 13 mimo wszystko może informować o błędach z Face ID.

I chociaż niektórzy klienci doświadczyli już podobnych sytuacji na przestrzeni różnych iPhone’ów to nie wiemy, czy jest to specjalne działanie producenta, czy chwilowy błąd, który zostanie usunięty poprzez aktualizacje oprogramowania. Po wykryciu błędu przed zagranicznego youtubera na producenta spadła fala krytyki, gdzie internauci jednocześnie pokazują swoje niezadowolenie z takich praktyk względem ich prawa do naprawy, nad którym dość intensywnie pracuje UE.

popularne usterki w telefonie iphone

 

Wymiana szybki w iPhone 13 będzie bardzo popularną usługą

Nie każde uszkodzenie ekranu musi wiązać się z wymianą całego modułu. Coraz częściej chętnie korzystamy z usług umożliwiających nam odseparowanie wyświetlacza od szybki, czyli potocznie zwanej refabrykacji. Wymiana szybki to lekarstwo na nieznaczne obniżenie kosztów naprawy zachowując przy tym oryginalny wyświetlacz. Obserwując ilość wymienionych szybek w iPhone’ach 11 lub 12 widzimy, że te usługi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Powodów jest kilka. Klienci nie chcą płacić za nowe ekrany, jeśli stare nie uległy uszkodzeniu. Oddzielenie szybki od wyświetlacza to co prawda dość trudna usługa, ale możliwa do wykonania w lokalnych serwisach telefonów iPhone.

Oszczędności to kolejna zaleta wymiany szybki w telefonie iPhone 13. Każdy „jabłkofon” zawsze trzyma cenę, więc jeśli możemy przyoszczędzić na jego naprawie nawet 300-400 zł to pojawia się pytanie – dlaczego by nie skorzystać z takiej możliwości? Ten, kto zapłacić za taką naprawę z pewnością zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ drogie uszkodzenia mechaniczne w dobie kryzysu/wysokiej inflacji nie skłaniają klientów do zmian telefonów na nowe. Usługa wymiany szybki w iPhone 13 powinna również rozwiązać problem błędu Face ID. Pamiętajmy jednak, że obecnie nie jest to do końca pewne, ponieważ temat błędów w działaniu jest ciągle na”tapecie” medialnej, a sam producent nie komentuje sprawy.

Pan Szybka oferuje możliwość wymiany szybki w telefonie iPhone 13

Jest to oczywiście kwestią czasu. Bacznie obserwujemy rynek oraz zgłoszenia naszych klientów. Weryfikujemy również możliwości techniczne wykonania takich usług, ponieważ wiemy, że liczycie uzyskanie możliwości tańszych napraw. Od samego początku naszą specjalizacją w naprawach były szybki i tym razem również nie będziemy siedzieć z założonymi rękami. Mieliśmy już pierwsze zapytania o tego typu usługi i to motywuje nas do ciągłej pracy.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.