serwis apple iphone se

Kolejny iPhone SE ma szansę na większy wyświetlacz

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie marka Apple dość poważnie będzie pracować nad wypuszczeniem czwartej generacji modelu iPhone’a SE. Telefon ma otrzymać większy wyświetlacz o wielkości nawet 5,7 cala.

 

Tak przynajmniej zapowiada konsultant branży wyświetlaczy – Ross Young, który do tej pory nie raz podawał wiarygodnie przecieki i zapowiedzi, które później przy ogłaszaniu produktów się sprawdzały. Czy w przypadku iPhone’a SE, który ma pojawić się w 2023, też będzie miał rację?

 

Czy iPhone SE potrzebuje większego wyświetlacza?

Wszystko wskazywało na to, że najnowszego iPhone’a z serii SE będziemy mogli zobaczyć dopiero w 2024 roku. Jednak z informacji, które przedstawia Ross Young, wynika, że nie będziemy musieli aż tak długo na to czekać.

 

Jeśli po raz kolejny się nie myli, oznaczać to będzie, że iPhone SE trzeciej generacji, który mamy zobaczyć jeszcze w tym roku, będzie wydany pod nazwą iPhone SE+ 5G. Podobno urządzenie będzie wyglądało dokładnie tak, jak obecny iPhone SE z 4,7-calowym wyświetlaczem. Zmiana będzie polegała na wprowadzeniu szybszego chipa A15 oraz dodaniu obsługi 5G.

 

Musimy jednak przyznać, że nazwa iPhone SE+ 5G jest raczej nietypowa dla produktów Apple. Będziemy czekać na premierę nowego modelu, a tymczasem zapraszamy do skorzystania z serwisowej oferty naprawy iPhone.