aktualizacja dla airpods3

Apple przygotowało aktualizacje oprogramowania dla słuchawek AirPods 3

Firma Apple wydała właśnie aktualizację oprogramowania dla słuchawek AirPods 3 generacji. W ten oto sposób użytkownicy wersji oprogramowania 4C165, która została udostępniona w grudniu, będą mogli zaktualizować ją do najnowszego wydania 4C170.

 

Apple na ten moment nie przedstawił szczegółowych danych dotyczących przygotowanej aktualizacji systemu dla swoich słuchawek AirPods 3. Wersja ta jest jeszcze na tyle krótko dostępna, że blogerzy i testerzy nie zdążyli sprawdzić, jakie dokładnie ulepszenia i poprawki poprzednich błędów zostały wprowadzone w tej wersji oprogramowania. Najpewniej jednak marka koncentruje się teraz na poprawkach błędów i poprawie wydajności, a nie na wprowadzeniu nowych funkcji.

aktualizacja oprogramowania airpods

 

W jaki sposób zaktualizować AirPods 3?

Apple co prawda nie wyznaczył standardowej metody na uaktualnienie oprogramowania w słuchawkach AirPods. Wiemy jednak, że oprogramowanie jest instalowane bezprzewodowo. Odbywa się to w momencie, gdy słuchawki AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Jeśli chcecie wymusić aktualizację słuchawek, wystarczy umieścić słuchawki AirPods w etui, następnie podłączyć je do źródła zasilania. Kolejnym krokiem będzie sparowanie ich z iPhonem lub iPadem. Po krótkim czasie aktualizacja powinna się rozpocząć.

 

Jeśli masz jakikolwiek problem z urządzeniami marki, pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić się do serwisu Apple, który sprawdzi, czy telefon lub akcesorium działa poprawnie.