nowy smartfon samsung a73

Już niedługo zadebiutuje nowy Samsung Galaxy A53, a co z modelem A73?

W najbliższym czasie marka Samsung odświeży swoją półkę średniaków o trzy nowe modele. Będą to Samsung Galaxy A53, Samsung Galaxy A33 oraz Samsung Galaxy A73. Czy warto czekać na ich premierę?

Od razu widać, że Samsung szykuje się na mocne wejście w średnią półkę cenową wśród telefonów w 2022 roku. Co prawda na ten moment o modelu Galaxy A53 wiemy już prawie wszystko, no może poza zaplanowaną datą premiery. Teraz też poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących modelu Samsung Galaxy A73.

Nowy Samsung Galaxy A53 zobaczymy już w marcu

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy A53 ma zostać zaprezentowany w marcu. Wybór premiery na kolejny miesiąc, to bardzo dobra decyzja, bo właśnie wtedy na rynku ma pojawić się też konkurent iPhone SE 2022. Co ciekawe premiera Galaxy A73 może odbyć się dopiero miesiąc później. Podobnie z modelem Galaxy A33 będzie najpewniej podobnie. Wpływ na to mają najpewniej braki podzespołów na rynku.

Samsung Galaxy A53 najpewniej otrzyma pierwszeństwo, ze względu na to, że będzie następcą najpopularniejszego modelu Samsunga. Został on też najpopularniejszym modelem telefonu z Androidem na świecie.