Serwis Samsung A

Naprawa Telefonów Samsung A

Posiadasz telefon z serii Galaxy A, który uległ uszkodzeniu lub nie działa tak, jak powinien? Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu Samsung Pan Szybka. Nasze punkty stacjonarne znajdziesz w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Naprawy wykonujemy również na odległość, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Nasz serwis Samsung Galaxy A przywróci twoje urządzenie do stanu sprzed uszkodzenia!

Chcesz sprawdzić cenę naprawy Twojego telefonu z serii Galaxy A? Wybierz poniżej swój model lub skontaktuj się z nami.

Wybierz model Twojego urządzenia

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Seria smartfonów Samsung Galaxy A cieszy się bardzo dużą popularnością. I choć nie jest aż tak promowana jak topowe serie, to od wielu lat właśnie telefony serii A są najczęściej sprzedawanymi urządzeniami tej marki. Wpływ na to z pewnością mają bardzo dobre ceny urządzeń, na które może pozwolić sobie większość użytkowników smartfonów. Seria A jest odpowiedzią na potrzeby osób, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na wybór telefonów z topowych serii S i Note. Jak powstała seria Galaxy A, czym różni się od droższych i tańszych modeli i do kogo jest kierowana?

  Seria telefonów Samsung Galaxy A – historia

  Urządzenia marki Samsung przez wiele osób uznawane są za pewnego rodzaju elitarne i prestiżowe produkty. Trzeba jednak przyznać, że marka Samsung nie najlepiej radziła sobie z oznaczaniem swoich telefonów, przez co po samej nazwie bardzo ciężko było określić, z jaką półką cenową oraz jakościową mamy styczność. Cała seria Galaxy po raz pierwszy pojawiła się w 2009 roku i spowodowała duży bałagan w nazewnictwie. Pojawiały się tam telefony takie jak Galaxy, Galaxy Lite, Galaxy 3 itp.

  Marka Samsung bardzo często te same urządzenia nazywała też różnie w zależności od rynku, na jaki je wprowadzała. Z czasem na szczęście pojawiła się mała pomoc w oznaczeniach, która wyróżniała telefony oznaczone jako: S, Note oraz Ace. To właśnie modele Ace były tymi najbardziej przystępnymi cenowo urządzeniami. Ostatecznie w 2014 roku firma Samsung zdecydowała się na łatwiejszy podział, który miał wyróżnić linię smartfonów, które miały być odpowiedzią na potrzeby konkretnych półek cenowych oraz jakości urządzeń. I tak na rynku pojawiły się pierwsze telefony z serii Galaxy A. Rok później do portfolio producenta obok serii Galaxy A, S oraz Note dołączyła jeszcze seria J.

  Samsung Galaxy A – rozróżnianie modeli

  Seria Galaxy A jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą telefon dobrej jakości, ale nie chcą płacić za niego, jak za najwyższą serię urządzeń. Oznacza to, że decydując się na serię A, klient otrzymuje bardzo ładne i dobrze wykonane urządzenia, które posiadają nieco słabsze podzespoły niż topowa seria. To pewnego rodzaju kompromis, na który użytkownicy serii A się decydują. Aby dodatkowo ułatwić wybór telefonów po mocy oraz cenie, Samsung zdecydował się wydzielić dodatkowo Serie Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7 oraz Galaxy A8. W ten sposób w ramach najniższej serii otrzymywało się urządzenia z 1,5GB RAM z ekranem 540p, po 4GB RAM i ekrany Full HD w najwyższych wersjach.

  Samsung starał się ułatwić rozróżnianie różnych generacji tej serii poprzez dodawanie rocznika produkcji. W ten oto sposób od A3 2015 roku Samsung stosował takie oznaczenia aż do 2019 roku. Następnie seria Galaxy A została połączona z serią J. Marka zdecydowała się na ten zabieg, aby nie konkurować już z chińskimi smartfonami w cenie do 1000 zł. Wtedy też nastąpiła kolejna zmiana w oznaczaniu modeli z tej serii. Wtedy Samsung zdecydował się na dodanie „0” na końcu oznaczeń, przez co seria Galaxy A składała się z następujących modeli: Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy A70 i inne. Kolejne modele są po prostu oznaczane kolejną numeracją.

  Serwis Samsung Galaxy A

  Jeśli posiadasz telefon z serii Samsung Galaxy A, który uległ uszkodzeniu lub nie działa właściwie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis Samsung Pan Szybka posiada swoje punkty stacjonarnie w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie. Naprawy wykonujemy też na odległość. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu online i prześlesz telefon, a my wykonamy dla Ciebie naprawę. W przypadku telefonów z serii Galaxy A możemy wykonać wymianę zbitej szybki, wymianę uszkodzonego wyświetlacza, wymianę zużytej baterii na nową. W razie potrzeby przeprowadzimy też diagnozę telefonu Galaxy A i wykonamy inne niezbędne naprawy.

  Najnowsze wpisy.

  Najnowsze informacje z naszego świata.

  Serwis smartfonów Warszawa, Gdańsk, Kraków zaprasza

  Naprawy telefonów Warszawa – walka o każdego klienta wciąż trwa

  Sytuacje z uszkodzonymi telefonami są naprawdę różne. To urządzenia, które towarzyszą nam znacznie częściej. W dobie uzależnienia od social mediów niektórzy nie wypuszczają smartfona z ręki chcąc być ciągle w kontakcie ze światem. W ten sposób narażamy telefony na przypadkowe uszkodzenia lub szybką eksploatację, zmuszając samych siebie do wymiany zużytej baterii. Oprócz tego pamiętajmy, że […]

  Kontynuuj czytanie  
  Wymian wyswietlacza skuteczna tylko w serwisie Pan Szybka

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy możliwa jest naprawa gwarancyjna po obsłudze w serwisie nieautoryzowanym?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się nam uszkodzić różnego rodzaju rzeczy, które na co dzień służą nam do pracy lub rozrywki. Pisząc różne mamy na myśli to z czego najczęściej korzystamy. Są to oczywiście smartfony podatne na upadki z racji śliskiej obudowy lub częstej eksploatacji. Mimo uszkodzeń tej drobnej elektroniki nie wiele osób stać […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwis telefonów Gdańsk – naprawa na własnych częściach, czy tych od klienta?

  Części do telefonów to niezwykle ważna kwestia. Nie mając odpowiednich podzespołów nie będziemy mogli usunąć awarii. Właściciele uszkodzonych telefonów, chcąc przyspieszyć zakończenie usługi u przedsiębiorcy czasami próbują pomóc, przynosząc do serwisu telefonów własną część (np. wyświetlacz) kupioną z różnych źródeł (niekoniecznie „zaufanych”). Co należy zrobić w takim przypadku? Wybrać zaufanie klienta z ryzykiem, czy jednak […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis telefonów Pan Szybka zaprasza

  Czy pogwarancyjne serwisy telefonów komórkowych znikną z rynku?

  Usługi serwisowe w świecie telefonów komórkowych to bardzo rozwojowy biznes. Na rynek wchodzi coraz więcej producentów, co automatycznie napędza branżę serwisową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego każdy klient sam decyduje, z jakiej drogi chce skorzystać (serwis producenta czy serwis nieautoryzowany). Patrząc jednak na ceny oraz rozwiązania oferowane przez nieautoryzowane punkty napraw, większość klientów z chęcią skorzysta […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis Xiaomi poleca swoje usługi

  Dlaczego klienci tak naprawdę oddają telefony do serwisów pogwarancyjnych?

  Oddanie telefonu do serwisu niekoniecznie musi wiązać się z uzyskaniem naprawy. Zdarza się, że uszkodzony telefon spada na drugorzędny plan, ponieważ ważniejsze w urządzeniach dla znacznej większości użytkowników będą dane. Odpowiedź na tytułowe pytanie niekoniecznie musi być taka oczywista. Głównym powodem jest oczywiście problem w postaci awarii, ale są tutaj jeszcze poboczne wątki. Bardzo często […]

  Kontynuuj czytanie  

  Masz pękniętą szybkę wyświetlacza w telefonie? Serwis nie przyjmie Ci urządzenia do obsługi gwarancyjnej

  Ekran dotykowy każdego smartfona codziennie narażony jest na różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Niestety zdarza się nam również uszkodzić samą szybkę, często nawet nie wiedząc w jaki sposób. Uszkodzenie szybki może być powodem nieprzyjęcia telefonu na obsługę gwarancyjną nawet w przypadku urządzenia głośnika w telefonie. Dlaczego tak jest? Każde uszkodzenie naszego smartfona to problem. Nie ma […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis telefonów Gdańsk, Warszawa, Kraków

  Czy naprawy mechaniczne powodują utratę danych w telefonie?

  Kontakty, zdjęcia czy inne dane zapisane na telefonie to przenośny bank każdego użytkownika. Nie da się ukryć, że smartfony to już coś więcej niż tylko zwykła komórka, z której możemy zadzwonić do znajomego. Tak zaawansowane urządzenia podatne są również na wszelakiej maści uszkodzenia wynikające zarówno z winy użytkownika, jak i wady samego produktu. Czy w […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  Serwis Pan Szybka Gdańsk

  Nie masz serwisu telefonów w pobliżu miejsca zamieszkania? Poszukaj odpowiedniego w Internecie

  Nowoczesne serwisy telefonów muszą być elastyczne. Otwieranie się tylko na klientów ze swojej okolicy (dzielnicy, w której znajduje się punkt) jest dużym błędem. Każdy serwis telefonów Warszawa zdaje sobie sprawę, że takie działania to ogromny błąd. Przede wszystkim ograniczamy sobie możliwości zdobycia klienta, który idąc do konkurencji może nigdy nie odwiedzić naszego punktu. W tych […]

  Kontynuuj czytanie  
  Ciekawsze wpisy oraz większa ilość wiedzy