naprawa uszkodzeń w telefonie xiaomi

Jakie uszkodzenia telefonów Xiaomi można naprawić w serwisie?

Smartfony są obecnie urządzeniami z którymi nie sposób się rozstać. Intensywne użytkowanie tego sprzętu sprawia jednak, że jest on narażony na różnego typu usterki. Nie ma w tym zresztą niczego dziwnego – pomimo zapewnień i starań producentów, aparaty tego typu są w dalszym ciągu niezwykle delikatne. Czy jednak ewentualna awaria oznacza definitywny koniec ich sprawności?

Jak się okazuje – niekoniecznie. Obecnie spotykane na rynku modele nie pozwalają już co prawda na tak łatwy, jak kiedyś dostęp do swojego wnętrza, jednak w dalszym ciągu wykonanie napraw jest możliwe. Rozwiązania takie oferuje na przykład serwis  Xiaomi.

uszkodzenie telefonu xiaomi

 

Jakie usterki można naprawić w serwisie telefonów Xiaomi?

Tak naprawdę nie ma uszkodzeń, których nie można naprawić. Wszelkie zniszczone lub zużyte podzespoły można wymienić. Ewentualnym pytaniem, jakie należy zadać, jest opłacalność naprawy danej usterki. Warto jednak zaznaczyć, że rozsądek nakazuje korzystanie z renomowanych serwisów, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz posiadających niezbędne zaplecze techniczne.

Wielu usługodawców oferuje również naprawy door to door. Oznacza to, że uszkodzony telefon trafia do serwisu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na miejscu jest diagnozowany i naprawiany (często jeszcze tego samego dnia), po czym odsyłany na wskazany adres. Oczywiście można również poprosić serwis Xiaomi Mi o samą diagnostykę i wycenę, na podstawie której podejmiemy decyzję o ewentualnej naprawie.

Zakres usług serwisowych może być naprawdę szeroki: od pękniętych szybek, przez wymianę uszkodzonych wyświetlaczy, na zastąpieniu pojedynczych podzespołów (np. modułu aparatu, złącza ładowania czy uszkodzonych przycisków) kończąc. Możliwa jest również naprawa zalanych aparatów lub wymiana baterii. Warto jednak zadbać, by zalane urządzenie nie zostało podłączone do ładowania, gdyż może to skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem płyty głównej.

Pan Szybka zaprasza do kontaktu.